Happy End Czy Nie?

Status
Zamknięty.

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
zrobilam ten temat zeby wiedziec jakie sa wasze opinie co do happy endu w g3...........(jesli temat wam sie nie podoba to sorki ale jestem poczatkujaca,a jak co to go zamknijcie
wink.gif
) ................moim zdaniem w g3 nie bedzie happy endu,poniewaz bezimiennemu by sie nudzilo gdyby wybil wszystkie potwory
biggrin.gif
biggrin.gif
,mysle ze bedzie cos na wzor g1 jak go przygniotly te kamienie ale w g3 go juz nikt nie uratuje...................mam nadzieje ze temat wam sie spodoba
wink.gif
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
A ja mysle ze autorzy gry znow mile nas zaskocza
smile.gif
w gothicu 1 czesci nie bylo zbyt duzego hapy endu choc z samej gry nie wynikalo ze przygniotly go kamienie. Dopiero w drugiej czesci bylo to wyjasnione i pokazane. W gothic 2 mamy szczesliwe zakonczenie jak glowny bohater odplywa statkiem ale pewnie to jakos rozegraja zeby mozna bylo postac rozbudowywac od nowa. Trudno tu gdybac czy krol wygra wojne z orkami czy nie
biggrin.gif
szczere mowiac am nadzieje ze tak mam nadzieje ze znow bede mogl zagrac palladynem i ze znow bedzie taki zarabisty klimacik w tej grze jak to bylo w 1 i 2 czesci!!
smile.gif

A i mam nadzieje ze bedzie takze spolszczona tak dobrze jak jej poprzedniczki
biggrin.gif
i multi by sie tez przydal
smile.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
happy end? haha
smile.gif
to raczej nie w stylu Gothica moim zdaniem bezimiennemu znow cos sie stanie a tak rpzy okacji to WOW
biggrin.gif
heheeh
biggrin.gif
witam w imieniu lesnikow (jesli mi wolno )uzytkowniczke forum przewaznie sami kolesie tutaj no przynajmniej bedzie troche inna atmosfera.
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Haapy End będzie taki że Bezimieny skopie siedzenie beliarowi na co wszyscy fani liczą
dry.gif
Gothic3 jest ostatnią częścią Gothica dlatego prosze mi tu nie muwić że będzie Gothic4 najwyżej twórcy gry zrobią jakiś dodatek narazie muśimy poczekać.......
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Taki temat był - ale jak większość tematów (tak mi się wydaje
tongue.gif
) zniknął po przebudowie foro
wink.gif
Każda część ma jakiś pozytywny finał i daje początek czegoś nowego. Chociaż w Pierwszej odsłonie nie było to takie jasne. Moim zdaniem jeżeli GIII będzie cieszył się dużą popularnością oraz sprzedażą to Piranha Bytes zrobi kolejną część. Możliwe że GIV bedzie miało już innego Hero. Może syna Noname
laugh.gif
Jeśli nie będzie po GIII kolejnej części to spewnością powstanie mnóstywo dodatków. Wracając do tematu. Twórcy zrobią zakończenie GIII które ewidentnie ukaże nam koniec Sagi albo da kolejną podpowidź i przesąd co do następnej części tej kultowej gry. Trzeba cierpliwie czekać do wydania GIII. Wtedy wszystko się wyjaśni. Możliwe że twórcy po wydaniu w 2006 roku odrazu ogłoszą co dalej. Myślę jednak że bedzie GIV - bo po co w GIII dawaliby nowy silnik Graficzny i męczyli się z dopracowaniem grafy co do juty. This is not The End. Pozdro ALLLL a zwłaszcza Koleżankę
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif



P.S. Mam nadzieje że nie na[isałem masła maślanego
blink.gif
unsure.gif
cool.gif
rolleyes.gif



P.S.2 Sorka ale chyba pomieszałem Happy End z Game Over
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Nie no sądze ,że będzie Happy End bo wciąż mam nadzieje ,że wyjdzie 4 część ponieważ nie chce rozstawać z tą super grą!
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
Może będzie możliwość różnego zakończenia gry?? Może będziemy mogli wybrać drogę(dobro lub zło) przyłączyć się do beliara?? Czy poprostu wesprzeć króla?? Sądze że zanim g3 będzie po polsku to już się dowiemy czy będzie 4część albo jakiś dodatek.....
 

Talas

Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
43
moim zdaniem nie bedzie Happy End-moja sugestia polega na tym że może ktoś pod koniec gry Bezia porwać..może do jakiegoś wymiaru..albo poprostu autorzy gry zaskoczą nas..
rolleyes.gif
Nigdy nic nie wiadomo.
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
To że nas czymś zazkoczą to żadna nowość, może zaskoczą nas tym że niczym nas nie zaskoczą bo wszyscy myślą że nas zaskoczą więc oni zrobią odwrotnie....

*jeśli trochę zagmatfałem to sorrki.......
tongue.gif


Nie ma to jak jasna wypowiedź
tongue.gif
- D
 
E

eMzi

Guest
To czy będzie happy end czy nie zależy od tego czy panowie z Piranha Bytes będą mieć pomysł na 4 część Gothic'a. Jeśli będą mieć to będziemy mieć taki niepełny happy end w 3 części, bo mimo, że pokonamy zło to G4 znów będziemy się musieli lać z hordami złych ludzi.
Jeśli zaś PB nie wymyślą niczego to będzie to oznaczać, że G3 będzie ostatnią częścią Gothic'a co będzie równoznaczne z happy end'em.
Proste
tongue.gif
.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Happy End hmmm... nad tym można by pomyśleć. Ja gdziesz czytałe, że będą różne rozwiązania Happy End'u. Ten temat był na starym forum php a nie na ipb. Twórcy napewno wezną poda uwage to, że gothic III ma niby być ostatnią częścią. Ktoś tu powiedział że gothic zawsze nie kończył się dobrze!! A gothic2 się źle skończył !? Chyba jednak nie. Mam szczerą nadzieje, że gothica IV zostanie wprowadzony na rynek
FELIX
QUOTE Bezimieny skopie siedzenie beliarowi na co wszyscy fani liczą
Czy bezimienny* ma walczyć z jednym z trzech bóstw w gothicu? bo mi się tak nie wydaje !! Jak już to bitwa z orkami ta ostatnia.
Pozdro:Rod_
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Z tego co ja wiem to podobno będzie mozna rzecież grać też stroną zła co według mnie jednak zmusi PB do stworzenia alternatywnego zakończenia, no bo nawet jeśli grając dobrem będzie takie same zakończenie to złem już sobie wyobrażam to mniej. Tak naprawdę to nie wiem czy Happy End jest możliwy w Gothicu (tak jak koledzy i KOLEŻANKA
biggrin.gif
wyżej), bo tak naprawdę to nigdy nie było tam dobrego zakończenia. W G1 uwolniliśmy wszystkich od bariery, ale sami zostaliśmy w świątyni przysypani. W G2 płyniemy na kontynęt ktróry jest pewnie zniszczony i oblegany przez orków (w G2 tego się nie dowiadujemy, ale teraz wiemy i dowiadywaliśmy się że podobno król przegrał wojnę). Czyli wszystko zależy od Twórców. Tak trochę odbijając od tematu happy endu do g4. Wedłeg mnie nie wiadomo czy będzie G4 (ale nie powiem tak jak Felix, że na 200 % nie będzie), ale wydaje mi się że będzie doatek do 3 (to nawet czytałem gdzies) gdzie będziemy mogli połynąc na Wyspy Południowe.


Pozdrawiam
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Fajnie by było, gdyby rzeczywiście powstał taki dodatek.
Wracając do tematu, to moim zdaniem będzie takie pół na pół. Czyli Noname przeżyje ale dowie się, że to jeszcze nie koniec i będzie musiał stawić czoła następnym niebezpieczeństwom (albo coś w tym stylu
wink.gif
), tak jak to było w GII. Zniszczył Dwór Irdorath, ale dowiedział się, że Xardas jest Wybrańcem Beliara
biggrin.gif
. Ale, jak już zostało napisane, wszystko zależy od twórców
Aha i jeszcze jedno. Moim zdaniem, jeżeli nie będzie GIV, to wyjdzie do GIII napewno jeden dodatek i mnóstwo Modów (oby tak było), no i może znajdzie się w tym kilka w polskiej wersji językowej
biggrin.gif
biggrin.gif
, fajnie by było.
Pozdrawiam.
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Ja wole poczekać a nie wymysliac tu Happy End...ale mysle że Bezimienny zabije samego Beliara lecz nabawi się poważnej rany przez którą umrze.Wszyscy będą po nim płakać.Pozdro for all
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Wątpie żeby Bezimienny umarł!Ale możliwe że zostanie mocno ranny i nie będzie mógł chodzić i ratować (znowu
laugh.gif
) świata!Chciałbym żeby powstała IV część a potem może nawet V...fajnie by było!Ja jako fan Gothic nie chce żeby seria się wogóle skończyła.Chciał bym żeby Bezi znalaz żone i założył rodzine to by był dobry Happy End.....po zabiciu Beliara(no albo innego głównego przeciwnika) Bezi wraca do żony i dzieci...opowiada dziecią jak to było w Koloni,w Khorinis,na Kontyneńcie,na Dworze Indorath,na Wyspach południowych....a synek(jakby był) mowi-:,,Tatusiu,ale ty miałes fajowe zycie!Wujek Diego też tam był,plawda?"
biggrin.gif
.Wow ,ale się rozmarzyłem.Ale fajnie by było żeby Bezimienny po tylu bohatrskich czynach nareszcie odpoczoł,tak samo ja jego przyjaciele.

Peace & Love
Pozdrawiam
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Tak jak to mówił Lord Bezimienny G3 ma mieć różne zakończenia, bo aż trzy czyli zakończenia prawdopodobnie będą adekwatne do osobowości TRZECH WIELKICH BOGÓW...

Wiem, że lubicie Bezia ja tesz go lubię ale spox by było gdyby w każdym ( zakończeniu ) umarł bo to daje świetny klimat a nie taki sielankowy jak G2
 

Matus00

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
8
Mam nadzieje ze bedzie g4 .... a moze nawet g10 (to by była chyba juz z deczka przsada) Lepszej gry nie ma chociaz kiedyś uwazałem ze najlepszy Jest SW KotOR 1 i 2 , ale według mnie te gry stoja na równy pozimie zalezy z jakiego punktu na to patrzeć.

Pisz na temat - D
 

Mr_Achilles

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
7
Jedno ale:

Zauważyliście, że istnieje Wybraniec Innosa (Bezimienny) i Wybraniec Beliara (Xardas), a nie ma Wybrańca Adanosa? Powinna być o tym nawet Przepowiednia! "Wybrańcy Innosa i Adanosa pokonają Wybrańca Beliara w honorowej walce...", jak sądzicie? Swoją drogą, zgadnijcie kogo widzę na pierwszym miejscu do roli Wybrańca Adanosa? LARESA!!!!
 

cool

New Member
Dołączył
13.7.2005
Posty
12
Happy End -mówisz. Jeśli autorzy gry nie będą kontynuowali gry to znaczy nie będzie gothica 4 to powinni uśmiercić bohatera
biggrin.gif
. nie no żartuje, myśle że powinien na końcu gry pokonać ostatecznie zło.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE (cool @ 13-07-2005, 18:33) myśle że powinien na końcu gry pokonać ostatecznie zło.
Według mnie zło nie zostanie ostatecznie pokonane, bo Vatras opowiada nam, że Adanos strzeże równowagi sił pomiędzy Beliarem, a Innosem, bo gdyby któryś z nich wygrał, nastałyby rządy niewolnicze, lub rządy zła (czy jakoś tak)...
Osobiście uważam, że G3 skończy się Happy Endem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom