Guild Wars

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Było kilka tematów, ale żadnego ogólnego wiec zakładam. Coś z wikipedii:

Guild Wars - Gra RPG dla wielu graczy, rozgrywana przez Internet. Została ona stworzona przez studio ArenaNet, firmę założoną przez grupę byłych pracowników Blizzard Entertainment - korporacji znanej z takich gier jak Diablo, Starcraft czy z największego konkurenta Guild Wars - World of Warcraft. Od niedawna można grać w tę grę także w języku polskim. Gra ta posiada nawet własne Wiki.

W grze można tworzyć zespoły, gildie, wykonywać misje wspólnie z innymi graczami, odblokowywać nowe umiejętności oraz poszukiwać coraz lepszego ekwipunku. Każda osoba ma swoją własną mapę, którą odkrywa sama bądź ze swoją drużyną złożoną z ludzi bądź komputerowych pomocników (Najemników i Bohaterów).

Itd. itp. etc.

Moje osobiste wrażenia z tej gry są bardzo dobre. Grałem z 2 lata temu w 1 część, teraz gram w Nightfall i GWEN. Moja postać to Derwisz/Mnich 20 lvl.

Graficznie gra jest bardzo ładna (na pewno ładniejsza niż WoW), muzyka też na dobrym poziomie, grywalność niesamowita, a fabuła naprawdę rozbudowana i wciągająca.

Piszcie swoje zdanie na temat tej gry.

Mam pytanie czy ktoś na forum gra, jaka postać i jaka kampania? ;)

Pozdro.

Ps: Jak ktoś chce wyprobować kampanie Nightfall to mam trial - mogę komuś przekazać. B)
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Rozbudowana gra, szybko się nie nudzi, a szczególnie PvP w factions. Nie byłem jednym z ProGraczy, ale jakieś 800h nad tym spędziłem chyba(to tak na oko). Miałem seksy elemke. Gra nie jest darmowa, trzeba zapłacić za płytkę z grą, dobrze że abonamentu nie ma, ale zapewne dzięki temu możemy się cieszyć dobrą rozgrywką i evencikami. Myślę, że wystarczy kupić jedną część żeby się wkręcić w świat Guild Wars.
 
Do góry Bottom