Guild Wars

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Witam! Przepraszam że zakładam tak tematy o każdym Mmorpg jaki na myśl się nawinie ale akurat chcę się dowiedzieć czy tutaj ktoś gra w GW(Guild Wars , raczej ktoś gra bo nie płaci się za gre).
Nie dawno byłem w Empiku i postanowiłem sobie zakupić GW, i powiem wam szczerze że gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie, wręcz mnie powaliła. Ładna grafika, duży świat i jeszcze po Polsku.
I tutaj mam do was pytanie, czy gracie w GW, jeżeli tak czy w podstawkę czy w Dodatki(ja póki co podstawka).

Obecnie mam Necromancera(Druga profesja póki co Mnich). 3(i pół )lvl. ;)

skasujcie jeden z tematów, zrobił mi się przez przypadek podwójnie...

Mówisz - masz - GW
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Grałem kiedys na darmowej wersji ( dokładnie 10 godzin ) i gra do mnie nei przemawia. Wiem ze nie odzwierciedlała wszsytkiego co mozna robic w grze bo juz mi o tym powiedziano, ale zdecydowanie bardziej spodobal mi się lineage ][, choc w niego tez nie gram :p
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja grałem i nadal mogę grać. :D B) :) ;) :lol:

W tej chwili chwilowo nie gram ale cały czas grę mam zaistalowaną i mogę w każdej chwili zagrać. Mam podstawową grę bez żadnych dodatkowych. Nie grałem zbyt długo, mam może 13 lvl. B) :D

Mam też Necromancera a druga profesja to elementalista. :D ;)

Gra zrobiła na mnie wrażenie i spodobała mi się, bardzo lubię w nią grać ale na razie gram w co innego. Ładna gra, rozbudowany świat i dużo ciekawych rzeczy, miejsc, broni. :D ;)

Pozdrawiam ;)
 
T

Thran

Guest
Dla mnie ta gra to porażka bo skupia się tylko na GPvP i nic więcej niema aż takiej swobody jak w WoWie a poza tym możesz sobie odrazu zrobić chara z Max LVL ponoć ja niewiem co polacy widzą w tym szajsie ?
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
CYTAT(Thran @ 11-06-2007, 09:01) index.php?act=findpost&pid=145351
Dla mnie ta gra to porażka bo skupia się tylko na GPvP i nic więcej niema aż takiej swobody jak w WoWie a poza tym możesz sobie odrazu zrobić chara z Max LVL ponoć ja niewiem co polacy widzą w tym szajsie ?


Widać od razu, gracz WoW'a. Gra konkurencyjna, ale nie trzeba od razu krytykować jak nie wie się o co chodzi :p. Nie skupia się tylko na GPvP, tak można zrobić chara na 20lvl, ale wyłącznie do trybu PvP, "co polacy widzą w tym szajsie ?" - Polacy z dużej litery, wolny kraj, nikt ci nie zabrania wypowiadania się na temat tej gry, ale radziłbym najpierw zagrać a potem się wypowiadać i zniechęcać graczy :p
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Zajebista gra, grało się. Pamiętam jeszcze jak kupowałem ją w Warszawie, kiedy Carrefour został zdejmowany stamtąd to kupiłem tą grę za 5 zł :)
 
Do góry Bottom