Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Każdy kto choć ciut interesuje się grami MMO z pewnością wie że wielkimi krokami nadciąga Guild Wars 2. Oczekiwania od tego tytułu są gigantyczne, ma to być produkcja lepsza nawet od samego WoWa. Czy tak będzie? Nie wiadomo, beta testy trwają od niedawna i ludzie są zachwyceni grą. Ja podchodzę do tego dość spokojnie, ale wierze że oceniający nie są napalonymi 14 latkami i trzeźwo potrafią spojrzeć na rzeczywistość.

Planuje ktoś zakup gry? Sam mam ogromną ochotę to zrobić, ale chyba wstrzymam się do dnia premiery. Gra nie ma mieć abonamentu, a sam jej zakup będzie wydatkiem koło 200,- więc nie jest to jakaś wielka kwota. Do tego dochodzą nieobowiązkowe opłaty na np poprawę wyglądu postaci, ale nie ma to wpływać na jakość rozgrywki.

Wszystko składa się w piękną całość i nie pozostaje nic innego jak oczekiwać premiery.

Wszystkie informacje o grze są bardzo dobrze redagowane przez redakcje serwisu http://guildwars2.com.pl
Zainteresowani powinni tam zajrzeć jak najszybciej.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Szczerze powiedziawszy pierwszego GW nie kupiłem, bo nie miałem jeszcze wtedy kompa, a i za bardzo mnie do tego nie ciągnęło. Ale teraz patrząc się na obecny stan dwójki chyba się skuszę, nawet za te 200 zł. :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Zakończyła się pierwsza beta w GW2. Nie miałem okazji zagrać, ale od dzisiaj czeka nas masę informacji od ludzi którzy mieli tą przyjemność. Po przejrzeniu kilku filmów coraz bardziej podoba mi się ta gierka. Zobaczymy czy poprawią niedociągnięcia do premiery.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Premiera już za tydzień :).
Nigdy dotąd nie grałem w MMO, a przynajmniej nie na poważnie. Ale na GW2 strasznie się napaliłem, od kilku miesięcy śledzę wszystkie newsy.... a nauka pójdzie się chędożyć. Ale cóż, zapowiada się naprawdę dobra rozrywka :).
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Gry nie kupiłem. Zdecydowałem że odczekam sobie jakiś czas po premierze, zapoznam się z opiniami i wtedy zdecyduje. Z drugiej strony nie mam za wiele czasu żeby grać, ale brak opłat abonamentowych zachęca mimo wszystko.
Cóż premiera niedługo, internet zaczną zalewać fora fanowskie, filmy i opinie. Zobaczymy czy gra będzie aż tak dobra jak to wszyscy się nią jarają.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Witajcie.
Jak po premierze? Czy któryś z was cieszy się już grą. Ja się napaliłem strasznie, raczej najbliższym czasie zakupie. Mam pytanko, czy jeśli nie grałem w pierwszą część, to dam radę ogarnąć i w ogóle, jest to moje pierwsze takie poważne MMO.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak po premierze? Czy któryś z was cieszy się już grą. Ja się napaliłem strasznie, raczej najbliższym czasie zakupie. Mam pytanko, czy jeśli nie grałem w pierwszą część, to dam radę ogarnąć i w ogóle, jest to moje pierwsze takie poważne MMO.
Jak an razie nie kupiłem, pograłem u kumpla. MMO piękne, zupełnie inne niż te wszystkie jakie serwują nam od kilku lat. Zdecydowanie polecam zakup (ja niestety muszę zbierać kasę na coś innego). System rajdów, zadań pobocznych itd. zrealizowany tak, że nie musisz wracać tam i z powrotem n-razy. Oraz nie, nie musisz znac jedynki.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dzięki za opinie Szkelo ;) Jak tylko dotrze do mnie wypłata, od razu zamawiam. Szkoda, że z Gothic Up nikt nie gra, myślałem, że będą tłumy naparzać i zrobimy sobie gildie. Pewnie cena odstrasza, ale przynajmniej nie trzeba płacić abonamentu.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak już pisałem ja kupię, może nie teraz ale później na pewno. Feo kupi gdy będzie mniejsza cena.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja kupię, jak zdobędę kasę, czyli pewnie w listopadzie ;)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Szkel, nie koniecznie jak będzie niższa cena. Po prostu mam ważniejsze wydatki ostatnio, a czasu na tyle mało że nie warto mi teraz tego kupować.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No więc to trochę później nastało wczoraj i kupiłem swoją kopię gry. Gra ktoś?
 
Do góry Bottom