Gry Na Ps2

Status
Zamknięty.

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Mam pytanko. Moglibyście mi polecić jakieś fajne gry na PS2? Są jakieś takie z PC?

Bo mamy na podwórku taką swoją "siedzibkę" ;P, kumpla tata dał nam prąd, ale już nam się nudzi granie w Fifę i Tekkena.
Chodzi mi o jakieś na prawdę dobre gry, w które można zagrać na dwóch padach, chociaż nie tylko.
I żeby za drogie nie były. Na gry mamy zamiar się złożyć, jest nas tam "kilku", więc kilka gierek dałoby radę kupić.
Pytam Was, bo nikt z nas nie chce kupić gier, które będą shitem.



Z Bogiem.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Hmmm.

Killzone dobra gierka ale niewiem czy cię rajcują strzelanki i to w dodatku post futurystyczne :p

Napewno mogę polecić też jakeś Gran Turismo co wyszły w przeszłości na PS2.

Z tego co wiem to z nowych gierek na PS2 wyszedł też Star Wars The Force Unleashed ale niewiem czy na dwa pady można grać :p

nic więcej do głowy mi nie przychodzi.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
A mi przychodzi - God of War i God of War II. Jeśli jeszcze gracie na tym ps2 to polecam ;)
Jeżeli chodzi o bijatyki to poza tekkenem 5 dobry jest Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi (grałem w 2 i 3, godne polecenia).
Resident Evil 4 też nie jest najgorszy, aczkolwiek są lepsze gry.
Gta: San Andreas i Vice City Stories, całkiem przyjemnie się gra.

Tyle mi do głowy przychodzi, może dlatego, bo sam dużo gier na ps2 nie mam ;(
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Koniecznie Tony Hawk's Pro Skater 4 - moze, tak jak ja, odkryjesz w sobie ducha deskorolkowego dzieki niej :p
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
hm... Soul Calibur III - fajna bijatyka. I jest jeszcze taka jedna fajna przygodówka (na jednego gracza, ale polecam) - Fahrenheit.

Na pewno Burnout - według mnie najlepszy na PS2 jest " burnout: takedown " - fajna wyścigówka, super kraksy, piękna grafika ;]. Naprawde, gra wciąga po uszy :). Obejrzyj gameplay ;]


http://www.youtube.com/watch?v=9l2d50I5Gnc...feature=related
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Noooo jest sporo fajnych gierek na PS2 :)

God of War (jedynka i dwójka)
Burnot (szczególnie Takedown i revange)
Need for Speed (szczególnie polecam Most Wanted)
True Crime Streets of LA (taki klon GTA, ale też fajne)
Killzone
Black
Resident Evil 4
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Ja to szczególnie polecam Gran Turismo, i można fajnie na konsoli popykać w NBI... Nie wiem, ale jakoś najlepiej się a niej mi gra :p .
Dobre może też być Liberty City i Vice City Stories ;p .
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Dziękuję za propozycje, temat już nieaktualny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom