Grand Theft Auto V

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Po miesiącach spekulacji, mamy pierwszy trailer gta V
http://www.rockstargames.com/

Gra nie będzie różniła się niczym wielkim względem poprzedniczek. Jednak, czy jest to jakaś wada?
Sam trailer taki dość familijny i spokojny, bez pałera. Jak mniema, był to zamierzony efekt, jednak nie do końca to do mnie trafia.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Powrót w klimaty SA. Widać znak na autostradzie do Los Puerta oraz prawdopodobnie będzie Los Santos. Wracają do klimatu, który odniósł największy sukces. Grafika w niczym się nie wyróżnia, poziom czwórki.
Jak dla mnie może być, mało i ze spokojem zapowiedzieli tereny które będziemy zwiedzać.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Widziałem trailer już kilka minut temu. Nie powiem, żebym jakoś szczególnie wyczekiwał nowego GTA (w zasadzie to nie wyczekuję na żadną grę - no, może troszeczkę na Uncharted 3). Wygląda przyjemnie, kolorowo, klimatycznie. Mimo wszystko szału nie ma, trailer nie posiada tego kopa. Przedstawia przyjemną grę, ale bez większego polotu.
Trailer pozwala ukształtować jakiś pogląd na temat produkcji. Chociaż wypadło jak wypadło, czyli "tylko" nieźle, to nie ma co się za bardzo na nim opierać. Mam nadzieję, że gotowa produkcja będzie reprezentowała dużo wyższy poziom i nieraz zaskoczy. A już na pewno mam nadzieję, że będzie lepsza niż "tylko" niezła IV.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Trailer nie pokazał nic specjalnego, grafika również nie powala, ale raczej nie odzwierciedla ona tej, która będzie w grze. Fajnie, że wrócimy do klimatów z San Andreas, bo tam mi się najbardziej podobało, oraz po "miejskiej" Czwórce chciałbym trochę poszwendać się po wioskach (może dlatego, że jestem wieśniakiem) i wykonać parę misji w plenerze.

Po internecie krąży plotka, że w piątej odsłonie GTA wcielimy się w postać policjanta z przedmieść, od nas bedzie zależało czy będziemy brać w łapę, czy raczej być wzorowym policjantem.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
myslalem na poczatku ze to vice city nowe....
meh, znowu cienkie san andreas.
nastepny!
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Też się zasmuciłem, bo San Andreas to był szajs w porównaniu do klimatycznego Vice City
No ale znając życie panowie z Rockstara zaskoczą nas ciekawą fabułą i dobrym gameplayem :)
 

Dahian

New Member
Dołączył
17.10.2011
Posty
121
Grafika z GTA IV + klimat SA i VC? Byłoby miło ^_^
 
Do góry Bottom