Grafika

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
CYTAT
Tutaj będę wklejał moje prace. Widziałem że inni tak robię więc czemu się nie pochwalić...
Wiem że jestem słaby ale zawsze coś.


Podziwiam ludzi, którzy starają się coś sami zrobić od siebie, mają chęci, czasem czas i zdolności :) Słaby, hmm to że już coś zrobiłeś można zaliczyć pozytywnie, bo coś już potrafisz :) Sam fakt, że zrobiłeś 2 tapetki, ( ta taka ala niebieska fajnie wkręca :D )
sygny i avki o czymś świadczą, uważam że jesteś na dobrej drodze :) Pozdrawiam
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Fajnie, ze ktos nastepny zaczal sie grafika zajmowac....
Mowisz, ze jestes slaby... Tak jest na poczatku, potem bedzie coraz lepiej...
Moze teraz opisze co wg mnie pasuje do tych pracek :p

1. Avek bylby zajefajny gdyby nie ta animacja rozmywania... Zauwaz, ze gdy avek jest bez ruchu to zarabiscie pasuje tlo i napisy... Nie potrzebna animacja 6/10 Za to, ze fajny bez animacji :p
2. Tlo troche lipne, brak ramki ;p No i napis nie pasi w tym miejscu... romiar tez troche za duzy :p moglbysgo zmniejszyc i jumiescic gdzie tam na tym oku.. wtopic go i zacieniowac jakims gradientem ;p 5/10
3. Spox, tylko troche za mocno wyostrzyles go i kolor napis nie pasi 4/10
4. Nie mam zarzutow, bo do czego moge sie w tapetce doczepic? podoba mi sie :p Fajna i tyle:D
5. to samo co wyzej... Tylko ta jeszcze bardzie mi sie podoba

Cwicz, a bedzie z Ciebie dobry grafik :D Robisz dobre prace, tylko przewaznie napisy nie pasuje.. Aha dodawaj ramki, bo b. wazne :D
Jak juz potak powiedzial, a raczej napisal - jestes na dobrej drodze :D.. (drodze do szczescia haha :p )
Pozdrawiam.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
No na początku prace są słabe chyba u wszystkich... także w Twoim przypadku ;p

1. Avek dla DareDevil'a
- Daria ma rację, gdyby ten avek nie rozmazywał się byłby o wiele lepszy. Oprócz tego gdybyś dodał jakąś ramkę to by nic się nie stało ^^

2. Sygna Zomina
- Nie podoba mi się tu chyba wszystko. Sygna jest za duża, napis kiepski, brak jakiejś ramki, tło słabe...

3. Twój stary avek
- Jest zbyt ostry, a napis nie pasuje.

4. Tapety
- O tapetach powiem tylko, że są dobre. Nie widzę tu nic błędnego, może mógłbyś je tylko jeszcze jakoś urozmaicic.

Twórz grafikę dalej, a będzie lepiej. Rób ramki, lepiej dobieraj napisy, dodawaj jakieś bajerki, efekty itd.

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom