Gra z Bezimiennym sprzed Gothic 1

Status
Zamknięty.

suchy77

New Member
Dołączył
20.9.2010
Posty
2
Siemka. Jestem u Was nowy ;) tak czytajac ten temat o kolejnych czesciach Arcanii (badz Gothica ;)) mysle sobie ze zajebistym pomysłem byłoby zrobienie gry o naszym Bezim sprzed wrzucenia za barierę. Oooj to by sie dopiero sprzedalo nie sadzicie? :D Oczywiscie to tylko takie moje spostrzezenia bo raczej taka gra nie wyjdzie ;) Ale ja chetnie bym ja rozpracowal jako fan Gothica :)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Niestety nie wyjdzie, możemy jedynie rozważać, jak to tam było z Beziem przed Barierą. Jeśli tak cię to interesuje, możesz napisać jakieś fajne fan fiction na ten temat, o wiele łatwiejsze niż zrobienie gry ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Myślę, że fakt skąd mógł wywodzić się bezi i jaka była jego historia pozostanie dla nas zagadką do samego końca. Jednak z pewnością wielu fanów toczyło takie dyskusje.
 

suchy77

New Member
Dołączył
20.9.2010
Posty
2
Nooo zebym jeszcze byl dobry w pisaniu opowiadan ;) no coz niestety sie juz chyba nie dowiemy. mozemy tylko sobie wyobrazac co takiego nasz Bezi narozrabial ze wrzucili go za bariere ;) pozdro!
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Kto tu mówi od razu o opowiadaniu. Można po prostu samemu coś wymyślić, spisać jako taki scenariusz i podrzucić jakiejś grupie modderskiej ;) Szczerze mówiąc to może i sam bym się tym zajął, gdyby nie to, że już z modami skończyłem. A co do oficjalnego prequela to też nie za bardzo, bo Bezi nie mógł trafić do Kolonii aż taki słaby, a przecież fabuła by się też musiał na czymś opierać ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jak ktoś chce fac fica o przeszłości Beziego to mam taki w swej kolekcji ^^

Historia przed pojawieniem się bariery to na pewno świetny pomysł na modyfikacje ale chyba tylko na tyle. Nie ma szans by JoWooD wydały jakieś prequele do Gothica.
 

jacek999placek

New Member
Dołączył
13.10.2010
Posty
7
Pomysł fajny...

Post za to krótki i spamerski...upominam i proszę o dłuższe wypowiedzi.(Y)
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
A według mnie to by trochę "naderwało" klimat. Ja np, nie chciałbym aby twórcy stworzyli grę o tym co Bezi robił przed trafieniem do kolonii, ponieważ tym sposobem rozwiazali by największą zagadkę całej sagi. Czy na pewno byscie chcieli, aby ustalili jedną konkretną wersję wydarzeń i wszystkie teorie spiskowe legły by w gruzach? A co by było jakby wybrali tą gorszą teorię? Gra niewątpliwie by na tym straciła...
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Moim zdaniem nasz bohater mógł trafić za byle głupotę np.kradzież jabłka w średniowieczu za takie coś mogło się iść na szubienicę ale w przypadku gry ludzie potrzebowali magicznej rudy, ale w każdym razie tak jak prawdziwe imię bohatera i za co został więzniem pozostanie zagadką do ostatniej części gry i to właśnie dodaje tajemniczości w całej grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom