Gra nie chce mi sie uruchomić!

Status
Zamknięty.

tomax

New Member
Dołączył
4.4.2005
Posty
10
pomocy! gra nie chce mi sie uruchomić! nie było by to dziwne gdyby nigdy nie chciała mi sie włączyć ale ona raz działa raz nie . nie wiem co mam robić . kiedy próbuje włączyć pokazuje się pasek "wczytywnie" i nagle wszystko znika. wczoraj mi działało a przedwczoraj nie!?
ph34r.gif
pomóżcie!
 
R

ReZiWiz

Guest
a czy uruchamiales gre z autoruna? Boże, ludzie, nie było mnie kilka dni, patrze a tu kolejni spamerzy którzy nie widzą przypiętego tematu. "Problemy z uruchomieniem gry" mówi wam to coś? Ten temat poruszona tyle razy... jezeli uruchomisz gre z auturuna to gra sie sypie. Uruchamiaj NK z ikony na pulpicie. Za to powinno być ostrzeżenie
dry.gif


QUOTE
1.Orginał cz Pirat ??
2.Jaki masz komputer ??

Mam pytanie... od kiedy problem zależy od tego czy ktoś ma pirata czy oryginał? Ja mam prawie same piraty w domu i zawsze wszytsko dobrze chodzi. Jeżeli chcecie wykazać się profesionalizmem doradczym, pomóżcie koledze udzielając sensownych odpowiedzi.

Nk jeszcze może ci się dlatego nie odpalać, gdyż masz ramy przeciążone i za dużo procesów w tle. Teraz wytlumacze jak to dziala

Załóżmy że ziom posiada 512 ramu. Ram to tak jakby pamięc tymczasowa. Każdy proces w tle zabiera pewną część ramu. Dajmy na to, komunikator zabiera ok 13 mb ramu. W takim przypadku 512 - 13 = 499. Oczywiście procesy to także sam system, skanery antywirusowe itp. Więc jeśli uzbiera się to wszytsko z plikami systemowymi itp. to będzie zajęte ponad 100 ram. 512 - 100 = 412. Gothic zajmuje aż 150 ram, czyli: 512 - 150 - 100 = 262. Zostaje nam wolne 262 ramy. Jeżeli ktoś ma 256 ram to zostaje mu teoretycznie 6 ramu i dlatego wywala gothica do windowsa, bądź gra nie chce sie załadować. Jednym słowem im więcej mamy w tym pasku naładowane:
ew5yw.jpg

Tym mniej wolnych ram nam zostaje. Jeżeli można, prosze o przyklejenie tematów, bo te problemy również są często rozważane
 

bezele

New Member
Dołączył
6.5.2005
Posty
18
ja mam inny problem czasmi jak wlaczam nk to wyskakuje m takie wielkie okno i pisze jakies numerki (blad jakis) i pisze ze zostal skopiowany do schowka zreszta niewiem gdzie ale nic wtedy nie pomaga jak uinstal i wgrywanie od nowa mialem tak ze 3 razy. Pogralem 2 razy za trzeci kapa. Jak narazie mam spkoj i nadzieje ze tak zostanie.
rolleyes.gif

I zawsze gram z ikonki z reszta moj gothic i nk wchodzi bez plyty niewiem jak inne
 

[==mAg oGnIa==]

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
6
wchodzi bez płyty??? mi nie:/:(..na moje oko masz wirusa:( Co powinnieneś zrobić:
1)Sformatować Wszystkie Partycje np Dysk E , C , D
2)Przeskanować AnitVirusem Kompa
3)Zresetować Kompa
4)Zainstalować NK

i powinno być wszystko ok a jak nie to spróboj tym sposobem
1)Jak masz zainstalowaną nk to wchodzisz do folderu gdzie jest zainstalowana
2)Masz plik VDSF
3)Musisz go odtworzyć za pomocą notatnika i jeżeli wyświetli ci sie następujący ciąg:
[VDFS]
DATA\*.vdf
DATA\*.mod
[END]
to jest ok a jak nie to musisz ten ciąg tam wpisać i nadpisać ten plik VDSF
poZdRo
biggrin.gif
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Sądzę ,że pan Gumis udzielił wystarczającej odpowiedzi choć ja sam specem od komputerów, nie jestem. Jako, że Tomax nie pisał już więcej w tym temacie, można go jak sadzę zamknąć, a inne problemy umieścić w osobnych tematach, bądz powyciągać wnioski, z tego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom