gra mi sie wyłancza:((

Status
Zamknięty.

zielik2

New Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
3
gram sobie teraz w nowym świecie jestem właśnie po zabiciu blodwyna czy jak mu tam(temu co sie głowe odrąbało). chce teraz wrócić z powrotem do korinis i dupa nie moge. podczas wczytywania gra mi się wyłancza. co najlepsze to miałem save tuż przed portalem. wczytałem go weszlełem i wyszłem z powrotem bez najmmniejszego problemu:(. może wiecie o co chodzi??


ps. już przeistalowywałem gre pare razy bez efektu:(
Help me plissssss
 

jajcarz

New Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
2
Miałem podobny problem ale tuz przy przyjęciu mnie do Kręgu Wody. Wyłączyłem grę. Oczywiście przed zapisałem
tongue.gif
Potem włączam i mi ta zapiska nie dziala :twisted: kilka razy resetowałem kompa scanowałem gnojka i dupa. Godzinke potem właczam gre i wszystko działa :wink:
Pozdro
 
A

Anonymous

Guest
no całkiem extra z tym że mi goddzinka raczej nie pomoże. liczyłem jeszcze że może po zobiciu kruka coś zajaży ale nic:((( chyba skocze do kolegi i sprawdze u niego te moje savy. u niego nie ma problemu z portalem:(dlaczego zawsze ja mam pecha.hrrrrrrrrrrr
 
A

Anonymous

Guest
hmmm moze skip mógłby mnie odwieść sporotem? jak myślicie zgodzi się?/?
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Miałem podobne problemy z sejwami. zdarzało mi się że wszystkie sejwy poprosu zachowywały się jakby były puste, nawet obrazek sejwa znikał
sad.gif
ale po kilku dniach wszystko wruciło do normy
smile.gif
Zdadażyło mi się to w obu wersjach gry :? , A jak chodzi o Skipa to on na bank cię nie odwiezie bo nażeka że ich statek zatonął i została im tylko jakaś mała łudeczka
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
MI sie stalo tak w G2 ze jak przeinstalowywalem gre kilka razy nie chciao mi sie wlaczy star tam nowa gra wszytsa itd usynalem save i mi dzialalo
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE a może jest jakiś kod czy coś takiego na zmiane planszy?
Coś takiego byłoby bez sensu - i tak by sie musiał wczytyywać, nie? I też by sie pewnie wywalił. Jeżeli boisz się znikających sejwów to co jakiś czas rób sobie ich kopie zapasowe....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom