gra magiem

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
gra magiem jest ciezka- to wiedza wszyscy chyba.... ja wlasnie chcialem zaczac grac magiem (poprzednio w podstawowym g2). napiszczie jakies porady dla mlodego magika;] aha- z tym szponem- jak sie jest magiem to on znika i pojawia sie runa. to wiem ale czy tylko jedna rune z magi beliara mozna miec? jesli tak to jaka jest najlepsza, (czytalem w instrukcji ze krzyk ale nic wiecej nie napisali)
pozdrawiam...
 
A

Anonymous

Guest
ten post u gory jest moj
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
sorrki zapedzilem sie....
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
magiem na samym początku jest trudno grac ale potem jak bedziesz mial zajebiste czry to jest luzik...
w G2 gralem magiem i polecam go
tongue.gif
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Kilka porad?? cóż:

:arrow: nie rób nie iwadomo ile run wystarczy jedna porządna na poziom a z resztą w NK można ich sporo znaleźć.
:arrow: dawaj sporo punktów na mane chociaz w NK jest sporo miksturek i tabliczek ale i tak warto władowac pare punktów
:arrow: napewno przyda sie runa uzdrowienia oszczedza sie sporo miksturek
:arrow: no i jezeli chcesz grac magiem i tylko magiem nie na sensu szkolenia sie na miecz czy sile W NK z tabliczek na spokojnie mozna zostać wojownikiem na miecz.
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
powiedzcie jakie runy oplaca sie robic na kazdy poziom?
pozdrawiam...
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
jeśli dobrze pamiętam to na 1 krąg zrobiłem CHYBA małą kule gnia czy coś takiego a w 2 kręgu ten czar co mają go poszukiwacze ale nie ta kula tylko ten drugi a w 3 i 4 nie pamiętam:/
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
qurde mam problem.... mam 11lev i mam 100 many. jedna lodowa lanca odejmuje 20 many- to duzo, potrzebne miksturki- a ja nie mam kasy zeby to kupic bo zostalem czeladnikiem u constantina... hliphlip co zrobic?????
ps saturas podobno uczy kregow magi, a ja jestem w 2 rozdziale. nauczy mnie np 3 kregu magii czy 1 na rozdział???
pozdrawiam...
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
1 na rozdzial
tongue.gif
....

I - stworzenie szkieletu goblina ,
II - lodowa lanca
III - stworzenie szkieletu ( lub zostaw na krąg IV )
IV - ew. duża kula ognia
V - krzyk umarłych , nie trzeba go się uczyć jeśli masz Szpon Beliara , szkoda że potrzeba na nie minimum 250 many
VI - armia ciemności :]

Szkoda dawać punkty na naukę czarów leczących ( chociaż są bardzo przydatne ) , ponieważ runy te są do znalezienia w grze - leczenie lekich ran na przełęczy Khorinis a średnich w kanionie nowego świata ...
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
ile???? 250 many? i jeszcze mi powiedz ze na jedeno uzycie??? qurde z kad wiziaz tyle many...hlip hlip.... aha... kto uczy eliksirow many na stale????
po consantino chyba nie????
pozdrawiam....
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE ile???? 250 many? i jeszcze mi powiedz ze na jedeno uzycie??? qurde z kad wiziaz tyle many...hlip hlip.... aha... kto uczy eliksirow many na stale????
po consantino chyba nie????
pozdrawiam....

Hehe wymaga 250 ale... bierze CALY PASEK na jeden strzal
tongue.gif
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
ooo extra, no to tera walka ze 2 orkami bedzie konczyla sie szybkim wczytaniem save'a;[ brrr ... no dobra cos wymysle... a powiedz mi ile ma dmg?
pozdrawiam...
 
A

Anonymous

Guest
Nie wiecie skad wziasc mane??!! :cry: to ja wam powiem
laugh.gif
!!! jesli macie duzo kasy to nie wydawajcie PN na mane tylko codziennie idzcie do kapliczki Inosa i mudl sie za 100 sztuk zl!!! da ci +1 mane
biggrin.gif
:shock:
 

Raiven

New Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
7
Nie wiecie skad wziasc mane??!! :cry: to ja wam powiem
laugh.gif
!!! jesli macie duzo kasy to nie wydawajcie PN na mane tylko codziennie idzcie do kapliczki Inosa i mudl sie za 100 sztuk zl!!! da ci +1 mane
biggrin.gif
:shock:

^^:mrgreen: To byl moj post!!!!:mrgreen:^^
 
A

Anonymous

Guest
tT najlatwiej pakowac w butelki tzn 5 to cos tam jest ale malo jest dosc szczawow.. mmm gralem magiem i musze powiedziec zebys pakowal czary w ktore da sie ladowac.. tu mam na mysli ofensywne. Fajnie wygladaja
smile.gif
^_____^; no i nie tylko
smile.gif
pozatym znalazlem fajnego mMMM no dobra bugi nie sa fajne
smile.gif
moge zrobic 35 many za nic ;p. tzn np 35 many bo jesli masz pierscien +10 many i np laske +25 many to robisz tak zerujesz mane ofcoz czarem
wink.gif
zdjemujesz pierscien - nakladasz, zdejujesz laske nakladasz = 35 many
smile.gif
na poczatku mam na mysli 1-2-3 kreg to 'calkiem' duzo
smile.gif
^___^.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Magiem to jak juz sie ma armie ciemnosci czy jakos takto juz gra idzie jak z płatka
smile.gif
smile.gif
tongue.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
najlepsza runa to krzyk umarlych ale ma jeden feler zzera cala mane i wymaga 5 kregu
smile.gif
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
Daronowi też można składać ofiary. Dostaniesz albo punkty nauki albo mane czy punkty trafień. Gdy stwierdzi że dałeś mu już wystarczająco kasy, nie przyjmie więcej ofiar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom