GOthiv LVL

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
sory że takie banalne pytanie aje jak w g1 dodawacpunktu bo juz sie ******* nikogo zabic nie moge prosze o szybką odpowic

Nie przeklinaj na forum bo bedzie bardzo zle....
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
poprostu pójdz do np.diega i będzie opcja że chcesz zwiększyć swoje umiejętności,ale najpierw musisz mieć odpowiednie punkty 8) 8)
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
eh

ehhh jakie ma problemy gość dobra idź do np. corda i poroś go by cie nauczył czegoś cord cie nauczy walki jednoręcznym narzędziem zniszczenia czyli pałką
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
scutty, cord, diego- oni ci pomogą
biggrin.gif
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
A jesli ci chodzi o punkty dośw to pobiegaj po lasach to sie podtrenujesz! Bo punkty nauki przeciez przybywaja co poziom...
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
nie

nie tylko po lasach możesz latać ale też zadania wykonuj a u Horacego (to zbieracz w nowym obozie) możesz sie za darmo bez zurzywania punkciaków nauczyć 5 siły miodzio ja to zrobiłem gdy pod koniec gry miałem 100 siły 8)
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Czy to aby nie chodziło ci o G2??
tongue.gif
Tutaj jest forum o G2
wink.gif
A Horacy jest z G1. Poza tym to nie moja sprawa, ale nieładnie jest przeklinać...
tongue.gif
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ja

ja juuż sie gubie o g1 piszą na forum o g2 i co nikt nie banuje gościa a mnie wosio kazał zbanować gdy swój pierwszy temat o g2 napisałem na forum głownym co to za polityka??
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
Re: ja

QUOTE ja juuż sie gubie o g1 piszą na forum o g2 i co nikt nie banuje gościa a mnie wosio kazał zbanować gdy swój pierwszy temat o g2 napisałem na forum głownym co to za polityka??

żartowałem!!!!!!!!! sorki to nie był rozkaz tylko wyraz buntu przeciwko robieniu takich rzeczy. Ale już tak nie robie. Więc powiem to nie ten dzial na forum do tego tematu:D:D:D:D:D:
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Bo kto inny o tym decyduje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom