Gothic3 - Oficjalna Strona

Status
Zamknięty.

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
No jak widać oni mają Gold Packa (Gothica 2+NK)my nie
sad.gif
dry.gif
I fajny ten napis Gothic 3 zajefajny
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
bedzie wiecej inf jak wyjdzie
smile.gif
smile.gif
smile.gif


ale dobre logo Gothic 3, ciekawe kim jest ten koles ??
po lewej jakie miasto , moze oblegane przez orki , ale smokow to chyba nie bedzie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No fakt info jest bardzo mało ale napewno bedzie wiecej! No a logo bardzo dobre widac ze sie staraja i mam nadzieje ze stronka bedzie równie ciekawa jak i logo ale to jescze nie teraz
biggrin.gif
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Już powrzucali tam pare filmików i 3 screny.Ale jeszcze dla mnie mało
dry.gif

Niedługo powinno być coś nowego
smile.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
No, jak na razie, to gra zapowiada się całkiem nieźle
biggrin.gif
. Jak ja się nie mogę doczekać. Jeszcze nigdy tak nie miałem, jak teraz
blink.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Są screeny i filmiki i strona po której obejrzenieu mam jeszcze większego nerwa bo chce grać w g3 ale wiem że będe musiał długo jeszcze czekaćć i to mnei denerwuje ale czekam z niecierpliwością.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Qde niech siem pośpieszą z tą premierą. Już nie moge wytrzymać. Ja bede miał GIII to komp bedzie chodził tydzień beż przerwy minimum!!!!! Powinni faktycznie dać już jakiegoś innego filmiki bąź screena. Pozdro All
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ten koles z deka prezpomina bezimiennego moze to jego brat albo ktos podobny moze jego ojciec a to miasto wyglada na ma wioske otoczona palisada a smoki tez maja byc zeby zdobywac na nich tytul herosa:D:D:D
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
QUOTE (Potak @ 20-05-2005, 17:24) Qde niech siem pośpieszą z tą premierą. Już nie moge wytrzymać. Ja bede miał GIII to komp bedzie chodził tydzień beż przerwy minimum!!!!! Powinni faktycznie dać już jakiegoś innego filmiki bąź screena. Pozdro All
To samo
tongue.gif
gra będzie boska, od dnia kiedy dostanę grę w swoje ręce do dnia gdy ją przejdę jestem nieobecny w świecie żywych
tongue.gif
 

stadnik

New Member
Dołączył
18.5.2005
Posty
6
Super screeny i artworki ja tez jak większosc czekam z niecierpliwoscia juz chce w to grac !!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja się tak bardzo nie podniecam, bo i tak na moim złomie to nawet się nie zainstaluje.
Nie wiem czy to będzie pasować, ale nie mów hop, póki nie przeskoczysz. Czyli nie mówcie że gra będzie boska, super i wypas bo jeszcze nie wyszła. A grę się ocenia po zagraniu w nią.

Pozdrawiam.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Stronka super, logo też (fajną zbroję, ma ten kolo
tongue.gif
), już tak się napaliłem na gothica 3, że już teraz myślę nad wymówkami żeby nie pójść do szkoły i zostać w domu sam na sam z gothicem 3
biggrin.gif
.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Strona niezła, ale logo jakos mnie nie przekonuje. Myślałem, że bedzie ono nawiązywać do konwencji swoich poprzedników, czyli DUZY napis "Gothic" a w jego tle "trójka" rzymska.

Sreeny zapowiadają uroczą grafikę. Na logo strony pojawiły się smoki...Czyżby znów mamy skopać im tyłki? Kto wie...

Zapraszam tez na sajt: http://www.gothic3.net/ - znajdziecie tam co nie co o GIII, historia, arty, fakty, newsy...
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Czy my musimy być zawsze do tyłu ! dosyć że w Rządzie to jeszcze w grach
dry.gif

JOW00008.jpg

Oni Gold Pack a my się męczymy
tongue.gif
ale wracając do stronki do Gothic III Naprawde fajna strona jest problem niemiecki i żadko co załapuje z niej ! Bardzo fajne screeny :]
oto kilka z nich !
e3_08.jpg


e3_07.jpg


e3_03.jpg


Jak widać gothic III zapowiada się imponująco
biggrin.gif
Grafika 11/10
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
nie no stronka mi do gustu przypadla a te screeny z G3 to mnie z nog zwalily
smile.gif
przeciez to wyglada coraz bardziej jak prawdziwy swiat
biggrin.gif
no moze troche przesadzilem ale coz
tongue.gif
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Szykuje się giera roku... :0 Normalnie te screeny z nóg zwalają, a w dodatku trailery są rewelacyjne. Jeśli chodzi o screeny, to udało mi się uzbierać już ze 30. Sporo ich, każdy na temat g3. Są rewelacyjne, tylko że boje się, że g3 nie wejdzie mi na kompa
sad.gif
. chyba, że do czasu wydania go, podrasuję go sobie. Ale wątpie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom