Gothic3=jurasic Park?

Status
Zamknięty.

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Zapewne wielu z was widziało trailery z gothica3 przedstawiające potwory, chodzi mi o to że potrory już nie wyglądają baśniowo, zrobili z nich piękne aczkolwiek nie klimatyczne dinozaury czy nosorożce. Mnie się to ani trochę nie podoba a wam? Piszcie wszystko co myślicie, nie obrażę się jeśli ktoś napisze że głupio gadam.

Pozdrowienia. Godfather

Ps. Sory jeśli ten temat zamieściłem nie tu gdzie trzeba, po prostu nie wiedziałem gdzie go zamieścić.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
No co do tych potworków to masz racje
tongue.gif
wydaje mi się jednak że to wzbogaci te gre przez to że będzie bardziej ealistycznie np. Widziałeś jak wygłąda pełzacz ?? Mi się to bardzo podoba i jestem na tak
tongue.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Nie wiem czy nie zauważyłeś ale we wcześniejszych częściach też były dinozaury... Zawały się zębacze... Dlatego nie rozumiem co w tym nadzwyczajnego... A jeśli chodzi o nosorożce to przeciez wiadomo że kontynent to zupełnie inne środowisko niż to co było na wyspie a za tym idzie zupełnie nowa fauna. Mi bardzo podoba się to ze będą wprowadzone nowe i bardzo realistyczne zwierzęta
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
QUOTE (s_e.b_a @ 31-07-2005, 14:59) Mi bardzo podoba się to ze będą wprowadzone nowe i bardzo realistyczne zwierzęta
Mnie Gothic zawsze kojarzył się z lekko baśniowym klimatem i to po części dzięki właśnie tym nierealistycznym potoworom, i chyba dlatego się trochę zawiodłem jak zobaczyłem trailer ale powtarzam że to tylko wyłącznie moja opinia.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
hmm a dla mnie to tak sobie. fakt w poprzednich częściach były zębacze i to mozna porównać do tych diozaurów. ALemi to tak za bardzo nie odpowiada, tych nosorożców nie moge ścierpieć i tyle
tongue.gif

Ale za to ten pełzacz jest czaderski. bardzo mi się podoba, i gdyby większośc potworów została tak "ulepszona" byłoby bardzo fajnie
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
powiem krótko ... z dinozaurami do kosza .... to jest przesada , programiści chcą uświetnić gothica a zrobią z neigo gówn* a nie Gothica... centarlnie pirania bythes zbeszta G3 , Dinozaury powinni wyciepać i więce o nich nei myśleć ... penwie bedzie tu dużo pozytywnych głósów ... ale powiem wam jedno , to że wy lubiecie takie gry to nie znaczy ze Gothic ma być taki ... Gothic taki jaki jest jest najlepszy , inne zmiany tylko go pogorszą .
Chce Gothic 3 a nie diablojurajkiparkkotorlotr3330 ....
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Popieram moich obu przedmówców Sebka i Pana Jodełko. Gothic to nie gra którą powinno się za bardzo zmieniać bo można ją kompletnie zepsuć.

Pozdro. Godfather
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Po pierwsze w poprezdnich częsciach Gothica był już stworzenia dinozauropodobne (wiem wiem, że Ameryki to ja ne odkryłem
tongue.gif
).
Po drugie stworzenia teraz wyglądają dużo lepiej pod wzgędem graficznym.
Po trzecie widzieliśmy tylko kilka stworzeń może te wielkie T-Rexy i nosorożce to tylko kropla w morzu i wcale nie będą nam przwszkadzać. Ja podchodzę do tych stworzeń bardzo optymistycznie i naprawdę mam nadzieję, że będą wspaniałą częścią Myrtany
biggrin.gif
. Czy jestem pewien, że będą pasować, NIE.


Pozdrawiam
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Może poprostu ludzią z PB skączyły się pomysły na nowe zwierzęta i postanowi wrzucic do gry dinozaury, uważajcie bo może się okazać że pojawia sie pterodaktyle albo nawet brontozaury
laugh.gif
.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Z tmi dinozaurani to dość dziwna sprawa. Ja nie jestem przekonany do tych dinozaurów (jak do więkrzości zwierząt z realnego świata) ale mam nadzieję że będą fajnie wyglądały i jakoś się dopasują do gothica
rolleyes.gif
. I jak ktoś już napisał to dinozaurów pewnie będzie kilka więc nawet jak będą złe to będzie dało się je ścierpieć
biggrin.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Zadużo Gothic 3 przerobili grafika zupełnie ina G2 i G1 mogli by zrobić takom samom grafe i wszystko

Człowieku za taki post możesz dostać warna wiesz?! Kurde kolejny spamer lamer nam się rodzi.

Pozwól, że ja to ocenie od tego jest zespół moderatorów a nie ty
dry.gif


Co do tych dinozaurów to nie sądze żeby w G3 były dinozaury, przecież dokładnie widać że to są zębacze i na jednym z trailerów pokazany jest gameplay w którym Noname przechodzi obok tego "dinozaura" (zębacza) i ma taki sam wygląd jak w G2 czy G1.

Pozdro

Oopss. Sorqa, już nie będe nikomu zwracał uwagi...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Heh co do tematu to bardzo dobrze, że Gothic się zmienił ile można grać z tą samą grafiką i postaciami? Podobaja mi się bardzo nowe zwierzaki bo dają one nam nowe bodźce któe sa bardzo miłe. Świat jest duży w G3 i przecież nowe zwierzaki muszą być na tym świece. Swiat idzie do przodu i grafika też się zmienia więc te temat wydaje mi się leko nie potrzebny
tongue.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Chociarz stary styl grafiki bardzo przypadł mi do gustu, to chętnie zobaczę, jak będzie wyglądał świat gothica w bardziej realistycznej grafice. Świat idzie do przodu i trzeba coś zmieniać... A co do dinozaurów, to podejrzewam, że to będzie nowa odmiana zębacza...
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Wszystkie "dinozaury" w nowej oprawie graf. bardzo mi się podabały choć trochę ten ścierwojat nie taki
wink.gif
Ale tak pozatym to wszystko pięknie. Przerażają mnie tylko wymagania tej gry więc raczej szybko nie zobacze jak wyglądają te potworki w praktyce. Cóz musiałym pół kompa wymienić. Ale za to najlepiej z nowych "dinozaurów" w G3 wygląda nosorożec, bo ma taki swojski wygląd na miare XXI w.
tongue.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Mnie tam się te "nowe" stworzenia podobają. Są jeszcze bardziej realistyczne przeaz co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i jeszcze bardziej pozwala wczuć się w klimat!!! Jak dla mnie dinozaury i inne potwory są wporzo!!!
biggrin.gif
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Mnie też się bardzo podobają te zwierzaki
cool.gif
. Chociaż to troche dziwne - dinozaury w takim klimacie?
wink.gif
Bardzo dziwne, ale fajnie wyglądają
rolleyes.gif
. Mam nadzieje, że można je w jakiś sposób załatwić i mieć dużo trofeów. A ci co nażekają to niech nie kupują III częsci i niech grają sobie w II i I
tongue.gif
( i git )
tongue.gif
. Te stworki co widzieliśmi nieźle wyglądają i poruszają
laugh.gif
. Ja osobiście nie wole samych gadów
rolleyes.gif
, ale ten zębacz nieźnie wygląda.
tongue.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja mam mieszane odczucia co do tych nowych zwierząt. No, ale musi być coś nowego, a nie ciągle ścierwojady itd. Z wyglądy te stworzonka nie są jakieś brzydkie i w sumie mogły by być, aczkolwiek nie wiem czy te zwierzęta będą pasowały do Gothic'a i nie zepsują klimatu. Boję się, że właśnie przez wszystki nowoście typu nowa zwierzyna Gothic straci całkiem swój klimat. Zobaczym jak będzie narazie nie wiem co myśleć o tych "zwięrzątkach".
 

Vojtas

New Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
18
Moim zdaniem Gothic 3 bedzie calkiem inna gra niz Gothic I i II. W obu poprzednich czesciach wystepowaly stworzenia, ktore byly wymyslone np.: topielec, scierwojad czy polna bestia. W "Nocy Kruka" doszły takie stwory jak np.: dzik, polny sciwrwojad, polny pelzacz czy nawet lodowe wilki. Osobiscie uwazam ze to byl dobry pomysl podzielic stworzenia na odmiany. Tak wiec moze nie przekreslajmy pomyslow o nosorozcach i T-Rex'ach jezeli jeszcze nie za bardzo widzielismy gre w akcji. Sam nie wiem jeszcze co o tym myslec, ale nie dowiem sie jesli nie zagram
blink.gif
. Tak wiec zobaczymy co sie swieci dopiero w 2006 roku
sad.gif
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Przepraszam za dodakowego posta.
Zapomniałem dodać, że te nowe zwierzęta na kontynencie rowijały się w innym klimacie niż na Khorinis. Więc nowe zwierzaki mogą wyglądać inaczej niż na znanej nam wyspie. Chociaż chciałbym, aby byly też i te znane nam zwierzęta z Gothic I i II. Jednak przez lepszą grafike gry - gra może nie chodzić na innych komputerach. Potrzeba dużo RAMu i dobrej karty graficznej na Gifors (nie pamiętam nazwy) 3 lub 4 podobno nie pójdzie (tak było na stronie Gothica 3-niemieckij). Pozostaje tylko czekać.
rolleyes.gif
 

Inos

New Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
16
mi sie to nawet podoba, przeciez gothic ma byc realistyczny(chyba)i dzieki temu jest. NA wyspie khorinis nie bylo tych nosorozcow bo to mala wyspa jest i łąk(na trailerach tam sie pasa te byczki)nie ma duzych wiec nie ma tez duzych stad zwiezat. A co do tych T-rex'ow to wedlug mnie sa to zebacze tylko po 1. sa wieksze bo i zwierzeta na ktore musza polowac sa duzo wieksze(realistyczne nie ?)
po 2.Wyksztalcily lapki (zebacze na khorinis ich nie mialy) bo do przytrzymania takiego tonowego nosorozca przydaly by sie lapki...
a te scierwki mi sie podobaja
biggrin.gif
. Moze zyja one na chlodniejszych czesciach kontynetu i wyksztalcily piora do izolacji(zeby im cieplutko bylo
biggrin.gif
).

Jóż ktos to mowil ale powtorze jeszcze raz-na kontynecie sa inne warunki i jest on duzo razy wiekszy niz khorinis wiec zwierzeta tez sa o wiele inne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom