Gothic The Movie

Status
Zamknięty.

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
biggrin.gif
Dobra to tak po długim na myśle popatrzyłem na foty Chucka Norrisa i Bezimienego i dochodze do wniosku oczywiśćie bez Jaj że Chuck mugłby zagrać Bezimienego w Gothic The Movie...
Fota Porównania:
Obrazek
No i co otym sądzicie?Czy Pirhania mogła rospatrzyć to?
wiem że Chuck jest stary ale rusza się bardzo dobrze
biggrin.gif
Jak na swoje Lata
Ps:Chuck mugłby zarobić kase na tym
biggrin.gif
I to dobrą kasę..
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
heh faktycznie lekkie podobieństwo jest
tongue.gif
ale sam pomysł o gothicowym filmie już był. Mimo chęci Chucka chyba są na to małe szanse
biggrin.gif


Już to widze ścierwojad dostał z półobrotu...
Bariera by upadła jeszcze w pierwszym rozdziale..
A Śniący sam by się wysłał do innego świata ze strachu przed Chuckiem...

Nie chyba nie wypali
tongue.gif


Ps ładny rysunek w paincie
tongue.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hehe
biggrin.gif
Najlepiej obrazuje to ten trzeci obrazek
tongue.gif

Sądze że Chuck w tym filmie dodałby zbyt dużo ze wshodnich sztuk walki. Z walki na miecze i broni dystansowej/magii, zrobiłoby się nam Karatekid 3 - world of gothic ;]
Przecierz Bezi właściwie nie używał nóg i rąk do bezpośredniej walki. A Chuck się w tego typu walce specjalizuje.

No ale z braku chętnych pewnie by go wzięli
laugh.gif
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Ja tam lubiłem walkę wręcz
biggrin.gif
i z rozbiegu kopniaki, nawet próbowałem tym smoka ożywieńca pobić, ale niestety on zna uniki godne samego Chucka i na niego to nie działa.

Właściwie to jak by Chucka przerobić to nawet by się nadawał, obrazek nr 3 znakomicie to pokazuje


pozdrawiam
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Gdyby Chuck Noris miał odegrać główną rolę w filmie GOTHIC to ja na pewno do kina bym na to nie poszedł. Pożartować sobie można, ale bez przesady...
tongue.gif

Co do filmu to lepiej gdyby aktorzy nie byli jacyś sławni. Wtedy film (moim zdaniem) straciłby wiele na wartości.


POZDRO "Khalid"
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
biggrin.gif
Tak ten chwyt Chucka Kopniak półobrotu.
Napewno powaliłby samego śniącego i Gomeza
tongue.gif

Te jego ręce to zabujcza broń..Tak jak i jego nogi..
Jeden cios i przeciwnik leży w rowie
tongue.gif
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Rzeczywiście podobieństwo jest
biggrin.gif
. Ale Chuck Norris w grze ? Dla niego to pewnie było by dobre bo by sobie pozabijał i zarobił trochę kasy. Ale graczom by się nie podobało gdyż gra kończyła się po pierwszym ruchu tj. po kopnięciu z półbrotu
tongue.gif

A jeśli chodzi o film to by było krwawe kino
biggrin.gif
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
już wimy jak naprawdę nazywa się Bezio Chuck Norris
biggrin.gif
biggrin.gif
buta podobieństwa jest na pierwszym zdjęciu, natomiast patrząc na ostatnia fotkę zastanawiałem się czy to Chuck czy Bezi
biggrin.gif
biggrin.gif
idea filmu jest dobra ale wątpie żeby została zrealizowana.
Chociaż kto wie ...
wink.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Heh widze że wszyscy macie dobre poczucie humoru
biggrin.gif
Też mam i fajnie to zostało zrobione
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
Jednak watpie że Chuck bedzie głównym bohaterem filmu jeśli wogóle powstanie ... jakoś nie wyobrażam sobie Chuck'a z mieczem i w zbroji :] To nie tyczy się to oczywiście półobrotów i pięści
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Role Beziego powinien grać ktoś kto mógłby świetnie wczuć sie w role naszego bohatera a nalepiej jakby to nie był żaden znany aktor !!!
smile.gif
Moje zdanie Pozdro Allll
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Najlepiej gdy zagrałby w filmie główną role , czyli Beziego , któryś z graczy czyli ktoś z nas
biggrin.gif
biggrin.gif
. Przecież gracz może najlepiej się wczuć w role , bo zna całą historie Bezia .
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Ej no nie przypuszczałem , że są aż tak do siebie podobni . W sumie to Chuck jest troche za stary ale kagby mu usunąć zmarszki dorobić włosy to coś by z tego mogło być ;p . Jeśli o mnie chodzi to obojętnie by było kto by grał bezimiennego , bo bardziej zależało by mi na filmie niź na oglądaniu aktorów .
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
No, no, no Chuck powinien tam zagrać. Z pewnością pójdę
tongue.gif
biggrin.gif
Ale pomyślcie sobie czy te wszystkie potwory miałyby szanse z Chuckiem
biggrin.gif
Biedne ścierwojady
smile.gif

QUOTE Ej no nie przypuszczałem , że są aż tak do siebie podobni .
Fakt też zauważyłem pewne podobieństwo
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Włąsciwie to mozliwe że PB wzorowała sie na Chucku kiedy tworzyla bezia, koniec konców Chuck to bohater Niemiec ba bohater całego świata no oprócz Wietnamu:)
ps. na film bym poszedł , bo nie chce dostac z polobrotu za to ze nie poszedlem:)
 

Orkrist

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
17
Gdyby Chuck nie był tak popularny, wogole bys o tym nie pomyslal, tak wogole to on za stary jest i wogole niepodobny, nawet po takim makijażu jakim zafundował mu Felix.

A jesli powstałby film chetnie zobaczyłbym nieznanych akorów jak pisał Khalid.

A tu mamy niestety koniec naszego ubustwianego Chucka Norrisa, nie wiem jak to mozliwe....


shot002159au3iv.jpg
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
O Mega LoL! Rzeczywiście podobni do siebie ;P Kurcze ja bym nie wpadł xD Hehe, wydaje mi się, że Chuck... nawet by się do tego dobrze nadawał. Why? Ponieważ dawno go nie widziano na małym, a tym bardziej dużym ekranie! Było by to zarówno dobre dla niego jak i dla nas... Dla niego ponieważ może znowu stałby się na czasie i zaczoł/zaczął(?) grać w jakiś (głupawych) serialach ;P A dla nas dobrze, bo mielibyśmy z niego dobrą BK oglądając go wymachującego mieczem i przypominających sobie dowcipy z ...Norisem :]

Chodź wątpie czy powstanie kiedy kolwiek film "Gothic". Wszyscy dobrze wiemy ile gier czeka na swoją ekranizację.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ej ja bym nie wpałd na to. Juz wiem kto by sie nadawał na główną role w filmie gothic. Według mnie Chuck musiałby najpierw przejsc wszystkie czescie gothica 'biedny komputer
tongue.gif
'. Widziałem zresztą jak krecili ostatnia sage gwiezdnych wojen- długo ćwiczyli ,zeby wiarygodnie zagrać tą walke miedzy Anakinem i Obi-Wanem (chyba ta sie pisze).

Tyle na ten temat
tongue.gif


Pozdro
wink.gif
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
HA HA... dobre. Podziwiam za tą profesionalną metamorfoze. Przyznaje że nawet i Chuck by pasował, żeby tylko walczył mieczem a nie... wiadomo z czego słynie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom