Gothic - Tarchach Trailer

ARTIL9

New Member
Dołączył
10.3.2010
Posty
5
Czteroosobowy oddzial palladynow zostaje wyslanych z misja zniszczenia obozu orkow. Udaje im sie tego dokonac, jednakze Nie Do konca....

http://www.youtube.com/watch?v=QM6Ns4Cv6Kg

PS. Sceny w trailerze sa pomieszane To Taka bardziej reklama niz trailer. Nie pisac glupich komentow ze nie rozumiecie dlaczego Pisze walka z orkami a sa szkielety (to dalsza czesc fabuly). Mam nadzieje ze sie rozumiemy xD. KOMENTOWAC, SUBOWAC, OCENIAC! plz ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ogólnie fajnie, muzyka z wiedźmina, git. Ale to tylko trailer to trudno jest się wypowiadac na temat czegokolwiek.

Natomiast jeśli chodzi o narratora, nie wiem czy jesteś nim ty czy ktoś inny, to mogę powiedziec, że strasznie przynudza. Ogólnie spoko głos, ale zero emocji, jakby nagrywał swoje kwestie przed pójściem spac po ciężkim dniu harówy.

Generalnie jest ok, ale ten narrator musi się poprawic. Nie skorzystanie z Ivony to bardzo dobre rozwiązanie, ale trzeba dac więcej uczucia w kwestie :)

Tak czy siak życzę powodzenia w dalszych częściach filmu.
 

ARTIL9

New Member
Dołączył
10.3.2010
Posty
5
"Ogólnie spoko głos, ale zero emocji, jakby nagrywał swoje kwestie przed pójściem spac po ciężkim dniu harówy." o 3 w nocy to robilem i zeby nikogo nie obudzic wiec wiesz;p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
To jednak warto było zrobic to na następny dzień, bo jak mówię wyszło zbyt sennie.

Włóż w to trochę serca i na pewno będzie dobrze :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Dobry montaż, muzyka ładnie wpasowana. Ale, hehe jak powiedział Boom, ten głos narratora. Rzeczywiście musisz to poprawić. Czemu w dzień nie nagrałeś, nie miałeś możliwości czy jak? Zupełne rozwala dobry efekt całego nagrania ;/
 
Do góry Bottom