Gothic Odpala Po 30 / 60 Minutach + Częste Zawieszenia

Status
Zamknięty.

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Witam, mam kilka problemów z Gothic 2 NK i Arcanum.
1.Gdy klikam dwa razy na ikonkę, lub odpalam przez start muszę czekać pół godziny, a czasem nawet godzinę. Przez poprzednie 4 dni, nie wiem czemu, włączał się normalnie, a dzisiaj znowu kicha muszę czekać.
2.Zawiesza się w czasie grania cały komputer i muszę resetować. Jest to bardzo uciążliwe, bo czasem dzieje się tak nawet po 5 minutach gry i zazwyczaj usuwa ostatnio zapisaną grę.
3.Kupiłem grę Arcanum. Włącza mi się normalnie okienko, klikam instaluj, muszę czekać ok.30 min, kolejne okienko, teraz z wyborem języka, a po wybraniu "ok" instalacja się nie włącza. Zostawiłem komputer na noc, żeby rano już była włączona, ale nie działa. (DODAŁEM TO O ARCANUM DO TEGO TEMATU, ŻEBY NIE SYFIĆ FORUM)


Z góry dzięki manles11 :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Może byś podał jaki masz sprzęt.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Tak jak pisze kolega, podaj sprzęt i system na jakim pracujesz. Co do Arcanum, to forum nie dotyczy tej gry, więc dobrze, że nie zaśmiecasz forum dodatkowym wątkiem na temat tej gry. :trollface:
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 760 @ 2.80GHz (4 CPUs)
RAM: 3544MB RAM
Karta graficzna: ATI Readon 4600
@Biafra chodziło mi o to, że nie chce robić do tego nowego oddzielnego tematu. Dodatkowo to może być jakoś powiązane, bo oba włączają się za późno. Podczas instalacji Arcanum to okno z wyborem języka też włącza się opóźnione.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Miałeś podać jeszcze system na jakim pracujesz...
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Windows XP. Dodam jeszcze, jeżeli to może coś podpowiedzieć, że w menadżerze zadań Windows w procesach pokazuje mi się, Gothic2.exe i Setup.exe.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Może spróbuj tak :

- Właściwości Gothic 2.exe , zgodność, wyłącz kompozycje wizualne i pulpitu a później zastosuj i ok
- Przed uruchomieniem gry wyłącz przeglądarki internetowe.

Ja mam Windows 7 i pomogło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom