[Gothic] Nowy MMORPG

Status
Zamknięty.

Hectic

New Member
Dołączył
3.10.2004
Posty
12
Witam wszystkich fanów Gothic'a na początek może się przedstawie jestem Hectic admin stronki Gothic WebSite i mam do was pytanie. Zapewne każdy wie co to jest Thiel lub Vallheru (chyba tak sie pisze). Wraz z Phoenixem postanowiłem zrobić gre MMORPG z realiami ze świata Gothic'a czyli gra by była taka sama jak Thiel ale były by bronie, potwory, klasy itd z Gothic'a. Gra zaczeła już powstawać i jej nazwaz w wersj beta to "Gothic Games". I tu mam pytanie do was czy byście grali w coś takiego bo nie wiem czy opłaca się dalej to robić bo jest to żmudna robota ?? Jeśli kogoś to interesuje to tu macie linka do wersji super beta wyglądu strony głównej http://www.gothic.thc.net.pl/forum/files/gra.jpg
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Ja chętnie zagrałbym w takiego MMORPG. Jeszcze gdyby powstała odmiana tego, żeby ta gra odwzorywała gildie z tego forum(magowie, leśnicy, zbóje i wojownicy). Każdy sterowałby sobą. I byłyby odwzorowane, np. wojny gildii. Gdyby była taka wersja, to miodzio!!
smile.gif
smile.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Powiem ci tak,zę tylko0 czekałem aż będzie takie coś i aż się dziwiłem że nie powstaję!Jak mogę pomóc to pizszcie do mnie na GG i już wchodze na tą stronę

Pozdrawiam tworzących MMORPG o Gothic'u!

I mam pytanie kiedy strona możliwie będzie dostępna?
 
E

Electric_Dragon

Guest
Rewelacyjny pomysł popieram, chociaż nie mam żadnych zdolności i mozliwości w tworzeniu tego typu gierto całym sercem wspieram Ciebie Heretic. Bakerman ma rację że powinny być gildie z forum wtedy będzie jeszcze ciekawiej


POZDRO 4 ALL
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Mi się wydaje, że to dobry pomysł. Dobrze by było, gdyby nie wyszło coś takiego jak Gothic Forever (zwykłe Valherru ze zmienioną stroną główną).
Co do pomocy, to mógłbym wymyślać nazwy broni, zbroi, potworów, miejsc, astatystyk. Przydałoby się zmodyfikować rasy.
Ale bna kodzie Valherru się nie znm, więc tylko powyższa pomoc byłaby możliwa. Jeśli to Ci odpowiada, to jestem do Twojej dyspozycji.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ładne logo, przejrzyście zrobione... Zobaczymy jeszcze jak wygląda zawartość. No ale chętnych jak widac powyżej macie. Przyłączam się również. Od upadku Thiela w nic co jest oparcie na Vallheru nie grałem więc będzie miło powrócić do takiego typu tekstówek...

W skrócie: Count me in ;]
 
A

Anonymous

Guest
Witam jestem głównym twórcą tej gry, a Hectic to mój pomocnuk
tongue.gif
. Oczywiście będzie ona w pełni z Gothiczona. Jak macie jakieś pomysły to piszcie !!!
 

Hectic

New Member
Dołączył
3.10.2004
Posty
12
Nie nie to nie będzie tylko zmodyfikowana szata graficzna potworki z gothica bronie, klasy, Khorinis, Magiczna ruda itd mamy kilka fajnych pomysłów ale nie wiemy czy uda sie nam to zrobić a gra ruszy może 1 stycznia a jak nie to gdzieś w styczniu, a logo będzie inne to jest logo mojej stronki która jest w przebudowie
tongue.gif
a za pomoc dzięki ale damy sobie radę no co ja jeszcze miałem powiedziec a, nie pamietam jak sobie przypomne to napisze :wink: A właśnei do tego co napisał ten phenix to śmieszne to było ty głównym twórcą??
laugh.gif
 
A

Anonymous

Guest
Hectic nie zgrywaj sie bo wiesz że móie prawde 8) . Ale naprawde piszci o pomyłach to je wykożystamy, ale jeśli chodzi o robienie to zostawcie to mi. Tak własnie mamy nadzieje że day rade do 1 stycznia ruszyć z grą
tongue.gif
.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Hmm Logo wygląda bardzo zachęcająco chętnie bym zagrał jeśli projekt dojdzie do skutku :wink:
 

Hectic

New Member
Dołączył
3.10.2004
Posty
12
Pisałem juz!! Że logo jest strony GOTHIC WEBSITE, a nie gry znaczy będzie podobne tylko zamias Gothic WebSite będzie pisało Gothic Games (nazwa może ulec zmianie)
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
ja moge grać i tak nie mam co robić w domu a w coś takiego bym se pograł brakowało mi thiela troche
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Ja mogę zagrać bo lubiałem thiela. Byłem bardzo rozwinięty w umiejętnościach i usunęli
sad.gif
. A szczerze mówiąc za Vallheru nie przepadam za dużo tam jest userów. Jężeli byście zrobili takie coś zaraz bym się zarejestrował no i gramy.
 
A

Anonymous

Guest
Też grałem w Thiela
tongue.gif
. Może któś pamięta ReXuS'a to ja swego czasu byłem tam najlepszy. Niewiecie przypadkiem kto robił Thiela bo mam do niego kilka pytań :twisted: .
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Ogólnie zapowiada sie smacznie ;] Nie bede sie zabardzo rozpisywał, więc powiem tylko to co uważam za najważniejsze. Jeśli w tej grze mają byc okropne braki broni, łuków, planów, stworów itp, to lepiej, żeby powastała ona dopiero w lutym, ale dopracowana bez braków...

P.S. Mam nadzieję, że nie bedzie tak awaryjna jak Thiel.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Hmmm, na początku tekstu podszedłem do tego sceptycznie, ale screen rozwiał moje obawy- do tego podchodzą profesionaliści. Radzę uważać na "krzaczki" w wyniku złego kodowania, czy też nie ponieść się fantazji i zamiast "Zbrojowni" dać "Skate Shop" (był taki przypadek). No i oczywiście polecam dać własne usprawnienia i dodatki- np. gothicowe statsy, czy AP do nauki u nauczycieli. Co jak co- ale jestem za.

PS. A jeśli ktoś zrobi "usprawnienie" jak w przypadku Vallheru, z limitem graczy, to...
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Uwielbiam tekstowki i bardzo sie ciesze,ze cos takiego powstanie, teorce tej gry bardzo prosze o przeslanie tu wiadomosci lub na e-maila ( matnik@op.pl ) wiadomosci w dniu powstania i gdzie mozna sie zarejestrowac.
smile.gif
 
A

Anonymous

Guest
Spokojnie będzie super!!!!! Prosiłem o pisane swojich pomysłów ale jakoś ich tu nie widze :cry: . PISZCZIE!!!! Aha i teraz mam drobny problem własnei z Ap
tongue.gif
. Tam cos wtym kodzie jest posrane. Znieniam mu kod a on nic
tongue.gif
no ale cuż zobaczymy :twisted:
 

Lord Krzychoo

New Member
Dołączył
6.12.2004
Posty
24
Hmmm.........Myśle że Gothic już dawno zasłużył sobie na gre w wersji MMORPG
smile.gif
.Ja natomiast myśle że byłby to wpaniały pomysł ale niewiadomo czy tak naprawde to bedzie pełne odwzorowanie sagi Gothic. :?Jednym słowem jestem z owego faktu uradowany a także życze powodzenia w wykonywaniu pomysłu
smile.gif
:wink:
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE Uwielbiam teorce tej gry bardzo prosze o przeslanie tu wiadomosci lub na e-maila ( matnik@op.pl ) wiadomosci w dniu powstania i gdzie mozna sie zarejestrowac. :)

Hmmm, ja uważam, że coś takiego jest dopuszczone do tego, by ogłosić oficjalnie. W końcu Gothica lubi tu każdy, a szkoda, by ukrywać to przed spragnionymi iście myrthanowej gry. Zresztą, dążymy z uporem maniaka do obalenia ustawy o zakazie linków ;]

PS. Zapewne także pracujecie nad inną wersją tekstów... co jak co, ale wielu z nas potrafi pisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom