Gothic Mroczne Tajemnice - Problem Z Wczytaniem Save'u

Status
Zamknięty.

rockswear

New Member
Dołączył
7.11.2006
Posty
1
Po zainstalowaniu dodatku MT ver. 1.3 gra chodzi wysmienicie. zadnych przyciec. Problem pojawia sie w momencie save'u. Gre moge zapisac w kazdym momencie lecz nie moge potem wczytac save'u.

Tak to wyglada gdy próbuje wczytac save'a:



Czy wie ktos jak sie z tym uporac ? Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Probowalem juz przeinstalowac gre i dodatki ale caly czas jest to samo.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A zainstalowałes wszystkie Patche? Bo jak zainstalujesz dodatek to w tym folderze co zainstalowales go pojawia sie ikony do instalacji Patcha.
 

Aecjusz 44

New Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
3
CYTAT(pleban @ 04-11-2007, 12:31) [snapback]157443[/snapback]
Po zainstalowaniu dodatku MT ver. 1.3 gra chodzi wysmienicie. zadnych przyciec. Problem pojawia sie w momencie save'u. Gre moge zapisac w kazdym momencie lecz nie moge potem wczytac save'u.

Tak to wyglada gdy próbuje wczytac save'a:



Czy wie ktos jak sie z tym uporac ? Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Probowalem juz przeinstalowac gre i dodatki ale caly czas jest to samo.


A przez którą z ikonek w Gothicstartmodzie wchodzisz?Ja wchodziłem przez ostatnią defailtmod.ini i miałem taki sam problem.Dopiero jak wszedłem przez tę ikonkę ze słoneczkiem(DM.INI) wszystko zaczęło grać.
 

artas95

New Member
Dołączył
3.12.2007
Posty
2
CYTAT(pleban @ 04-11-2007, 12:31) [snapback]157443[/snapback]
Po zainstalowaniu dodatku MT ver. 1.3 gra chodzi wysmienicie. zadnych przyciec. Problem pojawia sie w momencie save'u. Gre moge zapisac w kazdym momencie lecz nie moge potem wczytac save'u.

Tak to wyglada gdy próbuje wczytac save'a:



Czy wie ktos jak sie z tym uporac ? Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Probowalem juz przeinstalowac gre i dodatki ale caly czas jest to samo.



A sprubuj zainstalować grę bez moda ?? jak bedzie działac bo na tym zdjęciu jest napisane o dysku C... TEN MOD DZIAŁA NIEPOPRAWNIE :D
 

Oszust

New Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
27
nieraz tak jest, nie masz jakiegoś pliku w grze, ale to trochę dziwne, bo jakbyś włączał, to też byś to widział...hmm...
Upewwnij się, że nie spałeś, pisze KEILER_BODY , może kodzi o kilera, czyli zabójće? po przespaniu się nieraz pojawiają, a może ty akurat tego ciała nie masz w swoim modzie .
 

Ivor

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
3
Dokladnie ja tez mam tak z zapisami :) ale tylko raz sie zdazylo . Większy problem z tym ze gdy wchodze do kopalni jest wszystko ok ale jak juz wychodze to zaczyna sie robic ten sam mod zostaje 1/3 do konca ladownia i pach wywala mnie i pokazuje sie dokladnie ta sama rameczka z Keiler_Body ;/ ;/ ma ktos jakis sposob na to ???
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
a upewnijcie sie czy wlaczacie przez dobra ikonke jak ktos tu juz wczesniej mowil. tez tak kiedys wlanczalem tak jak ten Aecjusz_44 i tez mi sie tak dzialo. potem dalem na tą taką ikonke z tą buzką i super chodzilo. czasami wychodzi ale w orginalnej (zwyklej czesci bez modow, oficjalnej) czesci gothica tez tak sie dzialo ale w tedy pisalo cos innego ale nie pamietam ale to chyba wina windowsa bo pisze ze nie jest projektowane dla xp a ja go mam wlasnie.
 

brzuchol

New Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
3
właśnie włączałem przez te słonko i mi sie tak psuło teraz gram przez niebieskie g i jeszcze mi sie nie zwaliło ale tu mam inny problem, mianowicie jak zabijałem scierwojady, te obok starego obozu, tj prowadzi nas mordrag do nowego obozu gra sie zawiesza i wyskakuje jakiś inny error:(
Rozwiązałem ten problem poprzez zabicie tych potworów przed poproszeniem mordraga aby mnie zaprowadził do nowego obozu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom