Gothic Mroczne Tajemice

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Witam,
Czy jest już dubbing do Gothica MT? Bo czekam od kwietnia i nie znalazłem :(
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jeśli nie znalazłeś to najwyraźniej nie ma.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Feo jak zwykle fachowe porady.....

CYTAT
News 08.09.08
Witam wszystkich którzy ciągle odwiedzają zapomniana przez świat stronę. Najpierw chciał bym coś wytłumaczyć. Ostatnio zaczynacie wieszać psy na Poziomkach, "że dubbing jeszcze nie wyszedł, się opierdzielamy, że mówimy że dubbing jest gotowy a tak nie jest".
Pierwsze najważniejsze, nigdy nie pisałem że dubbing jest gotowy, jeśli ktoś się pyta(na forach, GG, Skype czy mailu) pisałem że nie wiem kiedy będzie dubbing i że jak będzie skończony to zostanie udostępniony.
Dubbing jeszcze nie wyszedł bo nie był skończony, ja nie mam ochoty później na gg słuchać że brakuje dialogów, czy są jakieś błędy, tak jak było w poprzednich wersjach moda, wydanego szybciej bo ludzie się domagali.
Odnośnie opierdzielania się my Poziomki robimy tylko patch, cały dubbing jest robiony przez fanów, dubbing właściwie tylko patronujemy, czyli właściwie pilnujemy przy testach i składaniu. Chociaż i tak nie rozumiem czemu się czepiacie, wszyscy którzy robią przy patchu czy dubbingu robią to ZA DARMO . Część osób ma rodziny, inni (jak np. ja czy Fenix) mają w tym roku maturę.
Więc jeśli ktoś będzie chciał wyklinać Poziomki i inne osoby pracujące przy dubbingu niech pomyśli(to chyba nie boli) nie pisze nic, a jeśli chce by dubbing wyszedł, niech napisze maila i spyta się jak może pomóc.

Teraz trochę informacji związanych z postępem prac.
Najpierw dobra wiadomość wszystko nowe co chcieliśmy dodać w patchu udało się nam dodać. Część z tych rzeczy jest przetestowana, część wymaga jeszcze testów ale testowanie tych rzeczy nie powinno być zbyt czasochłonne.
Teraz ta gorsza nowina,'Urwał się' kontakt z Koordynatorem dubbingu, czyli z jedyną osobą która ma poprawione i nowo nagrane dialogi z kilku miesięcy. W tym momencie próbujemy się skontaktować wszelkimi możliwymi sposobami, miejmy nadzieję że uda się z Nim skontaktować dość szybko.

dodał: Zdunek

News 23.09.08
Mam garstkę świeżych informacji, po pierwsze udało się skontaktować z Koordynatorem dubbingu, ten z powodu studiów i problemów ze sprzętem rezygnuje ze stanowiska, na szczęście ma wszystkie potrzebne dialogi.
Jest już nowy koordynator który w tym momencie powinien ściągać wszystkie dialogi od poprzedniego. A ja mam nadzieję że wszystko szybko ruszy do przodu i dubbing będzie wydany najszybciej jak to możliwe i co ważne na najwyższym poziomie.

dodał: Zdunek



Systematycznie zaglądaj na ta stronę...jeśli dubbing się pojawi to z pewnością w pierwszej kolejności na tej stronce
http://poziomkaz.pl/
 
Do góry Bottom