Gothic Iii

Status
Zamknięty.

Xardas19

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
18
Powinniście przeczytać to :


Na World Of Gothic pojawiła się informacja że Mike Hoge z Piranha Bytes wygłosił przemówienie w publicznej bibliotece Bremen na temat produkcji gier a w szczególności Gothic III. Mike wyjawił że Gothic III będzie można ukończyć nie przyłączając się do żadnej gildii, a świat gry będzie podzielony na trzy różne części: pustynie na południu, ziemie znane już z Gothic II oraz północną część. Mike przyznał także, że musieli zmniejszyć świat gry, ze względu na to iż osiągnęli maksymalne techniczne możliwości oraz musieli sprostać terminom.
Z powodów terminów tryb rozgrywki sieciowej nie zostanie dodany do gry. Również gracz nie będzie już zmuszany do regularnego jedzenia, spania, oraz zapewniania innych potrzeb. Jeśli gracz wybierze wyższy poziom trudności, już na początku gry może trafić na Orca zamiast np. na wilka.

Więcej szczegółów jak tylko zostaną wyjawione...



Link : http://www.games.pl/article596-nested.html
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Nie będzie trzeba jeść i spać, nie będzie MP...? Szkoda. Moim zdaniem lepiej żeby data premiery przesunęła się o pare miesięcy niż żeby nie można było grać w sieci...
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
omg - rzucili ochlapem czasu wzamian za mniej funkcji lol - ja tam i tak bede czekal bo w tym roku szkolnym nie mam czasu na gre i mi tam to bez roznicy ale to ich "dziecko" i jezeli chca to moga go nawet nie wydawac...ale zrobia tym samym zawod graczom...
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Fajnie że dałeś nowe informacje na forum, ale po co robiłeś 3 odzielne tematy
huh.gif
? Przecież mogłeś zedytować posta w pierwszym temacie i napisać wszystko w jednym
wink.gif
. Coś mi się zdaje że modom to się nie spodoba
tongue.gif
.
Będzie poziom trudność to fajnie, tylko szkoda że nie będzie gry online
sad.gif
. Z tego co wyczytałem to w G3 będzie duuuuużo zmian!
 

Xardas19

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
18
Mi się podoba, że będzie się na początku miało jaki taki ekiwpounek i trochę siły żeby wygrać na przykład z najsłabszym orkiem, bo ich tam ma być dużo.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
LoL poziom trudności, przeciez to nie pasuje do gothica, powinien byc jednakowy wysoki poziom, jednak faktem jest, ze kończąc gre na normalnym poziomie, bedzie można się przesiąśc na wyższy co w pewnym sensie zmieni przygode. Więc w sumie będzie to nawet dobre rozwiązanie;) Co do terenów to było wiadome od dłuzszego czasu. nie podoba mi sie to że zmniejszają swiat i nie trzeba będzie jeść, spać itp (zresztą w poprzednich częściach tez nie trzebabylo
tongue.gif
)
No ja tez bym wolał poczekać dłuzej i dostać gre dopracowana, niż zgodnie z terminem a pełna bugów, ale zeby tego czekania nie bylo za wiele
wink.gif
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Ja oczekuję kolejnego Gothica I i II tyle że z nowymi oczywiscie rzeczami.Jeśli nowości w G3 miałyby zepsuć ten wspaniały klimat znany z I i II to wolałbym aby niektórych z nich wcale nie było.Niedobrze, że zmniejszą świat, bardzo niedobrze
mad.gif
, ale bez multi chyba się obejdzie.Może za jakiś czas po wydaniu G3 sypną dodatkiem umorzliwiającym zabawe "zbiorową"
laugh.gif
Tak czy siak trzeba bedzie grac w G3 niezaleznie od tego jaki on bedzie
smile.gif
.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Moim zdaniem Gothic III bez multi tak czy siak będzie prezentował się znakomicie
biggrin.gif
. To że świat gry został zmniejszony tylko pomoże wielu niezamożnym posiadaczom PC . Bo jak z resztą wiemy nie wszystkich stać na super kompa na którym można było by odpalić Gothica III.A wymagania wstępne chyba każdy już widział.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom