Gothic Ii Staje

Status
Zamknięty.

zboniok

New Member
Dołączył
12.3.2009
Posty
7
Witam, Mam problem odnośnie gothic'a II, mianowicie podczas gry gothic staje i nic nie można zrobić. Jedynym wyjściem jest alt+ctrl+del. Czasami idzie grać godzinę a czasami parę minut. O dziwo muzyka dalej leci, mam windows 7, ale działo się to też na win xp. Tak samo mam w przypadku dodatku noc kruka i gothic I. To moja konfiguracja kompa:
AMD phenom 9950 Quad-Core 2,6 GHz
Ram DDR 2 2GB
Grafika Geforce 9800GT 1GB
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
dobrze, że podczas gry nie staje co innego
:lolface:

Głupi żarcik :trollface:

A źródło gry jest to samo? Skoro na rożnych windowsach dzieje sie to samo, to w nim własnie upatrywałbym przyczyny. Podczas instalacji nie wyskakują żadne błedy?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Catalysty do Geforca? To interesujące.
 

zboniok

New Member
Dołączył
12.3.2009
Posty
7
Gothica 2 z 2 źródeł, podczas instalacji nie było błędów i dalej to samo a catalyst do geforca to chyba kiepski pomysł
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gothica 2 z 2 źródeł,
Tzw. piraty?

Próbowałeś grać na zgodności z systemem Windows XP na siódemce? Ja muszę tak robić, żeby mi G2 i G1 normalnie działały an siódemce.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
aaa sry, myslalem, ze to radek jakis. No ale nowe stery do dziforca w takim razie :D
 

zboniok

New Member
Dołączył
12.3.2009
Posty
7
Nie jedna z gazety jakiejś a druga ze sklepu. Nowe stery już były, a tryby zgodności itp też.
Czytałem na jakimś forum, że może to być wina karty graficznej i po zmianie karty było już ok, więc chyba nic nie zrobię.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jakiś przycięty ten raport btw...

Po raporcie widać, że masz stare stery do Grafiki i stery dźwięku

Tak więc sugeruję poprawnie zaktualizować te sterowniki

WIn 7 32bity http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-32bit-280.26-whql-driver-pl.html
Win 7 64 http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-280.26-whql-driver-pl.html

HD Audio: http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Aktualizacja:

Nvidiia PhysX

Zainstaluj Directa 9.0 z poprawkami z czerwca.(nie pisz mi, że masz 11 bo to wiem)

NET FRAMEWORK 4.5 pod win 7

Microsoft Visual C++ 2010 lub 11 Redistributable win 7
 

zboniok

New Member
Dołączył
12.3.2009
Posty
7
Dzięki yeed, trochę to pomogło i już dużo lepiej jest ale i tak po jakimś czasie gra staje. Z tym już chyba nic nie zrobię, więc temat chyba do zamknięcia.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Napiszę tylko tyle, ścinanie czy jak to ująłeś stawanie gothica na Geforce'ach w Windowsie 7 jest spowodowane sterownikami do grafy, instalacja najnowszych rozwiązuje problem, jeżeli nie rozwiązała problemu to źle zainstalowałeś.
 

zboniok

New Member
Dołączył
12.3.2009
Posty
7
Wiem o tym, jak na świeżo zainstalowanym W7 chciałem zainstalować gothica to był problem znany z braku sterowników, a jak miałem W XP to było to samo co po instalacji na 7 najnowszych sterów. Sterowniki od grafiki są dobrze zainstalowane.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Możesz spróbować odpalać grę przez Game Booster.
 

zboniok

New Member
Dołączył
12.3.2009
Posty
7
Witam, sory , że tak długo ale szkoła. Game Booster to samo, nic nie daje. Najlepsze jest to, że na starym kompie gra chodziła idealnie. Chyba nic nie zdziałamy więc temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom