Gothic - Gra Przeglądarkowa

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witaj. Przeniosłem twój temat, bo napisałeś w złym dziale. W "Newsach" umieszczamy tylko newsy z naszego portalu :)

Co do samej gry, to fajnie by było gdybyś ją bardziej opisał, podał więcej szczegółów. Sama idea tworzenia czegoś takiego jest świetna :D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Zalatuje mi biednymi grami w stylu Gladiatusa. Na pewno wygląda gorzej od Vallheru.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Pisząc "Wygląda", nie miałem w żaden sposób na myśli względów estetycznych. Bardziej o mechanikę, którą mogłem zobaczyć. A jeśli chodzi o wygląd, na vallheru naprawdę da się zrobić ładne rzeczy, serio. Mieliśmy już forumową grę na tym silniku i jakoś to wyglądało.
 

Arcaro

New Member
Dołączył
7.6.2014
Posty
3
Jeśli chodzi o opcje to gra cały czas jest rozwijana, grę piszę od 6 dni, no i jak na razie to sporo mam, przynajmniej tak sądzę.
Oto wszsystkie zmiaan jak na razie:
 
Zmiany od 1.08.2014:
-Zrobiony system logowania i rejestracji + zabezpieczenie.
-Zrobiony system Lvli, czyli gdy mamy wystarczająco expa na większy poziom dodaje nam się lvl, życie oraz punkty nauki
-Dodane do bazy graczy umiejętności(statystyki) z Gothic 2 NK
-Zrobiony system treningu umiejętności, zostaje go przypisać pod odpowiednie postacie.
-Zmiana hasła, informacje o koncie.
-Dodany czat dla graczy
-Nowy szablon
-Ekwipunek
-Sklep
-Wbudowane forum w grę
-Walka z potworami
-System dialogów.
 

fiero

New Member
Dołączył
30.9.2014
Posty
1
Gothic jako gra przeglądarkowa mi po prostu zwyczajnie nie pasuje. To jest typowe rpg, nawet zajebiste, powtarzam zajebiste mmo cięzko by było stworzyć na podstawie Gothica. Do tego nie jest tylko potrzebny obszerny świat, npc, misje ale również i przede wszystkim DIALOGI, które cholernie ciężko by było wprowadzić.
 
Do góry Bottom