Gothic Buntownicze Dzieje - Odc 4. Połowiczny Dubbing !

Status
Zamknięty.

rafalrafal1313

New Member
Dołączył
15.11.2010
Posty
16
zapraszam do 4 odcinka przygód Buntowników !!

http://www.youtube.com/watch?v=XBCs8OwI31Y

Jest dubbing !! (3 nowe postacie są dubbingowane !!)
mam najdzieje że to najlepszy odcinek dotychczas !!
zapraszam do oceniania i docenienia trudu mojej pracy (taki filmik powstaje 6-8godzin)..
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Witam

Walka ci fajnie wyszła lecz postaraj się jeszcze trochę popracować nad ścieżką dźwiękową ,postaraj się o to żeby muzyka kończyła się w odpowiednim momencie,żeby się tak nie urywała w środku , np jak zmieniasz muzykę na inną to gdy będziesz ją znowu zmieniał to postaraj się żeby nie urwała się tak nagle i w środku tylko tak ją powoli wycisz albo coś takiego .I Postaraj się dać dubbing każdej postaci ;) i w momentach gdy twoi aktorzy prowadzą rozmowę postaraj się dać jakąś fajną spokojną muzyczkę (muzyka zależy od sytuacji np jeśli bohaterowie będą gadać że stało sie coś strasznego to puść jakąś taką muzykę trochę straszną ) jak chcesz to nie wszędzie musisz dawać muzykę ale wtedy jest taki fajny klimat filmiku. Fajnie przygotowałeś też szaty które zrobiłeś z ubrania nowicjusza ;p

Wiem że takie filmiki się trudno robi i doceniam twój wysiłek ,początki zawsze są trudne ;)

Życzę powodzenia w następnych produkcjach i pozdrawiam
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Założyłeś już swój temat odnośnie tego filmiku, więc po jakiego grzyba zakładasz nowy? Masz zamiar wraz z każdym nowym odcinkiem robić nowy temat?
Chyba że zamiast konkretnych opinii chcesz tylko wspomóc oglądalność...

Co do samego filmiku, znowu sprawa Ivony, jeśli już Twoja wersja nie wymawia poprawnie litery "ó" to wpisz zwykłe "u", ortografii Ci nikt nie sprawdzi.
Powinieneś zdubbingowane głosy dopasować do filmów, chodzi mi tutaj o głos najwyższego z buntowników, jest on za głośny.
Zaś w przypadku Lorda Hagena jest odwrotnie, jest on zdecydowanie za cichy a łucznika podczas egzekucji jest niemrawy.
Niektóre odgłosy podczas walki były niewyraźne (np. słowa 'nie dajmy się coś tam coś tam), nie stosuj takich, bo tylko psują przyjemność z oglądania.
No i ta 18stka :wacko: Niektóre teksty się już po prostu oklepane.
Pochwalić mogę jedynie modding gry, reszta albo kiepska albo nie w moim stylu.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czysty spam. 4 temat z tekstem "nowy odcinek" w dodatku w złym dziale. JUż ci usuwałem i łączyłem te tematy, nawet cie upominałem ale to i tak nic z tego.

Słuchasz ty kogoś czasami czy każdego olewasz? Pytam się.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
W związku z powyższymi komentarzami zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom