Gothic: Araxos

Status
Zamknięty.

Gray_Fox

Zdradziecki Lis
Dołączył
17.2.2009
Posty
29
Witam wszystkich fanow serii.

Jako ze niedawno rozpoczalem modding gry gothic, mam pewien koncept na nowy mod, stricte fabularny pozbawiony niewiadomo jakich scen itp.
Nie wiem czy pamietacie, ale w Gothic 2 NK jeden z Bandytow ktory porwal czeladnika Thorbena i jego dziewczyne Lucy mial przy sobie pierscien zamorskiej gildii Araxos. Byla to gildia kupcow i tyle w sumie wiemy.
Przeniesmy sie teraz do czasow Kolonii Karnej w Gothic 1. Pamietacie stara cytadele gdzie z Lesterem zdobywalismy kamien ogniskujacy dla Magow Wody? No wlasnie, tyle ze Lester poszukiwal rowniez dokumentu ktory poswiadczal posiadacza owego dokumentu do prawa posiadania cytadeli. Fabula mniejwiecej zarysowalaby sie tak; zamorska gildia kupiecka kupuje ten papier od tego Bogacza, przybywa do Gorniczej Doliny tyle ze nastepuje fail bo po kilku dniach pojawia sie Magiczna Bariera i zamorska gildia jest uwieziona. Mam kilka rowniez innych konceptow ale z tym chce na was poczekac.

Przykladowe screeny z modyfikacji

s3cx12.jpg

2qapkit.jpg


Masz kupę pomysłów ale dotychczas nie udało ci się ich zrealizować? Masz sporo chęci, ale szybko rezygnujesz bo pewne sprawy są nieco skomplikowane jeśli chodzi o modding Gothic'a? Jutro albo pojutrze rusza rejestracja dla kandydatów!

O co biega?

Kandydaci to na forum osobna grupa z osobnym działem mająca wgląd w dział z tutorialami który jest dostępny wyłącznie dla ekipy. Jest to grupa z której będą wyłaniani najlepsi kandydaci do naszej ekipy. Kandydaci poprzez uczenie się podstaw spacera, pisaniu swoich własnych NPC, dialogów, questów, tworzenie tekstur i grafik 2d, 3d i poznawanie innych programów do moddinga Gothic'a 1 mają szanse na realizację swoich najskrytszych pomysłów bo ktoś, kto grał w Gothica, to zawsze sobie pewnie wyobrażał "jakby on to ułożył, dodał to a usunął tamto". A nóż poszczęści się do tego stopnia, że zostanie dołączony do ekipy a co najważniejsze - na Gothic'u 1 nie zamierzamy poprzestać.

I co dalej?

Rejestracja odbędzie się w ciągu kilku dni - podejrzewam że otworzymy taką możliwość już jutro albo pojutrze. Trzeba będzie w specjalnym temacie wypełnić kwestionariusz wedle ściśle ułożonego wzoru na forum projektu.

A jeśli coś mi nie będzie chciało wychodzić?

Z powodu takiego że będzie niezły chaos na gg jeśli 10 osób zacznie pisać wiadomości w stylu "Pomocy, nie mogę przenieść mojej chatki, przebiegam przez nią, wtf nie mogę wstawić postaci do gry" pomoc będzie wyłącznie dostępna na forum w dziale dla Kandydatów. Dopiero, gdy ktoś zostanie włączony do ekipy, zostaną podane takiej osobie dane kontakowe w tym przypadku GG.

Jaki jest adres projektu?

Kod:
http://araxos.jun.pl/index.php

Jeśli są pytania - proszę pisać.
 

Gray_Fox

Zdradziecki Lis
Dołączył
17.2.2009
Posty
29
Prace nad modyfikacją ruszyły, podobnie z rekrutacją kandydatów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom