Gothic A Vista

Status
Zamknięty.

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
Czy wszystkie części gothica będą chodzić na systemie op. win vista??? Jeśli nie to czy są odpowiednie pathe???
prosiłbym o linki ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Coś mi się zdaje że tylko g3 ma szanse pójść na Viscie. Pierwsza część ma nawet napisane na pudełku że nie była robiona pod windowsa XP.
Co do patchy, nie mam pojęcia, ale szczerze wątpię czy istnieją.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja wogole nie polecam narazie Visty. Trzeba poczekac na to aż ja pożądnie dopracuja
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
Witam. Wie ktoś może czy seria Gothic codzi na Win Vista?? a może tylko 3 część bo miałem zamiar sobie takową kupić a jesli nie działa to nie ma sensu
pozdrawiam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(maw @ 17-11-2007, 10:13) [snapback]158709[/snapback]
Witam. Wie ktoś może czy seria Gothic codzi na Win Vista?? a może tylko 3 część bo miałem zamiar sobie takową kupić a jesli nie działa to nie ma sensu
pozdrawiam



Witam,

Gothic 2 jak i gothic 3 chodzą na pewno pod Vistą bo miałem możliwość instalacji jak i samej gry na tym systemie operacyjnym.
Niestety nie wiem, jak pierwsza część się sprawuje bo nie instalowałem jej, jednak myślę, że nie powinno być problemu.
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
dzięki za odpowiedź a wie ktoś jak to jest z 1 częścią??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Już gdzieś pisalem, g1 ma na pudelku że "gra nei była robiona pod windowsa xp"...
Nie na każdej kopii systemu chodzi, wiec mysle że z Vistą może być podobnie.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ewentualnie możwsz wybrać wydanie g1 z cd-projektu extra klasyka za bodajze 20zł, mi bez problemu chodziło pod xp i pod linuxem, pod Vistą też nie powinno być problemów.

Pozdro
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witam,

Właśnie zainstalowałem Gothica na viscie i działa w 100 procentach.
Tak wiec już co do wsyztskich częsci masz odpowiedzi.
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
A u mnie na stacjonarnym kompie z XP Gothic 1 i 2 idzie co oczywiste, natomiast na laptopie na Viście (swoją drogą lapik z lepszym procesorem i więcej RAM-u) nie chce Gothic 2 iść...nie wiem dlaczego... :blink:
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
G3 mi dziala bez zarzutow pod Viste, G2 & Nk nie wyswietla filmow ale dziala stabilnie, G1 bez filmow, reszta bez zarzutow.
 

kochil7

New Member
Dołączył
27.8.2008
Posty
5
Gothic 1 działa pod Vistą, ale bez filmów, jak to powiedział Najemnik@ (tzn głos jest ale bez obrazu). Wystarczy we właściwościach ustawić zgodność z windowsem 2000 (nie z xp) ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mi bez problemu na laptopie z vistą chodziły G1, G2 i G2 NK, filmiki wszystkie były, czasami się zawiesza gra ale nie wiem co jest przyczyną bo kompletnie się nie znam na kompach itp. by się tak często nie wieszał co ok 5 minut robiła save :), a zawieszało się najczęsciej wtedy gdy bezi biegał szybko i za długo trzymałam wciśnięty klawisz strzałki - jak co jakiś czas stawał to gra sięnie wieszała. pozatym wszystko działało bez problemu. nic nie zmieniełam w ustaiweniach - by ustawić grę ze zgodnością. wiem że jest taka opcja ale nie używałam tego. skoro te działały to następne części gothica też powinny działać :)
 

Maciek92

New Member
Dołączył
23.10.2009
Posty
5
Ja nie mam muzyki w Gothic'u 2 i 1, włączałem tryb zgodności i nic...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom