Gothic 4 Teaser!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Podczas ostatnich newsów wspominaliśmy o pierwszym traileru z gry Gothic 4.
Dziś do sieci trafił oficjalny teaser z Arcania: A Gothic Tale jednak nic ciekawego na nim nie ma. Filmik zakończony jest datą zima 2009, więc tylko rok oczekiwań przed nami.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Filmik nie zbyt ciekawy ale przynajmniej wiemy date.Nie mogę sie doczekać a wy????????
 

Przemek14

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
1
Gothic 4 może być całkiem fajny ale mnie nie podoba się to, że będziemy nową postacią. A pozatym nie będzie Pirani Bytes.
G4 bez bezimiennego, starych kumpli towarzyszących od 1 i bez PB to nie Gothic.
 

frozy

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
2
CYTAT(Przemek14 @ 24-08-2008, 09:20) index.php?act=findpost&pid=193739
Gothic 4 może być całkiem fajny ale mnie nie podoba się to, że będziemy nową postacią. A pozatym nie będzie Pirani Bytes.
G4 bez bezimiennego, starych kumpli towarzyszących od 1 i bez PB to nie Gothic.



narazie nic nie wiadomo ale musze sie zgodzic z przedmowca ze gothic bez PB to nie ten sam gothic
 

Zaczku

New Member
Dołączył
11.3.2008
Posty
2
A ja zas czuje ze G4 nie bedzie rownie dobry jak porostale czesci, mysle ze dodatek do G3 bedzie na to dowodem. ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Filmik nie jest za bardzo ciekawy :huh: Ale mysle ze bedzie fajna gra. Szkoda ze PB niema juz praw autorskich do gothica. Ale sadze ze gra nie straci przez to na uroku. Jak maja zrobic spoko gre to zrobia. A nie gdybania ze Gothic bez Pirani do nie Gothic,
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Wiele nie dał ten filmik, jedyne co można zauważyć to to że miecz będzie na plecach, no ale to już jest chyba normalne.
Mam nadzieje że będzie więcej takich filmików bo dotychczas nie wiadomo praktycznie nic o G4.
 

Hype

New Member
Dołączył
16.6.2007
Posty
22
a ja myślę, że jednak filmik coś nowego mógł nam powiedzieć, wystarczy poczytać napisy które się tam pojawiają :) choćby to że królestwo Midland (nie wiem jak to przetłumaczyć) zostało złapane przez cienie swej przeszłości (czyżby jakieś nawiązanie do poprzednich gothiców?) lub but a new force is rising czyli powstaje nowa siła (jaka siła? nowy wróg? czy nowy wysłannik dobra, czyli nasz bohater?). A co z "nameless skilled"? dosłownie wykwalifikowany BEZIMIENNY - jak to wszystko rozumieć?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
A ja zas czuje ze G4 nie bedzie rownie dobry jak porostale czesci, mysle ze dodatek do G3 bedzie na to dowodem. wink.gif


Tyle, że Piranha robi dodatek do G3 :p
A G4 robi Spellbound
Dwa rózne studia więc sukces/porażka jednego nie będzie adekwatny do drugiego :p

Btw...taser klimatyczny moim zdaniem ładnie to wyglądało...jak to zwykle bywa początkowe trailery nie są nazbyt obfite w informacje, bo i jaki miałoby to sens...zdradzać graczowi co będzie w grze....chodzi o budowanie napięcia i ciekawości xD
 

maciek_czacha

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
1
gdzie jest ten Trajner :ph34r:

Z góry dzięx :D
bootscreen_vista_ultimate_by_gutenicht.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom