Gothic 4 - Games Convention?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na stronie głównej JoWooD - Verena Vlaja zamieściła rzecz nie bywałą. Otóż zdradził, iż na Games Convention 2007 w Lipsku nie zabraknie, krótkiej konferencji na temat Gothica. Co to oznacza w paktyce? Jak na razie wiemy tylko tyle, iż zostanie zdradza nazwa nowego studia, które będzie tworzyć serie,oraz INFORMACJE NA TEMAT POSTĘPU TWORZENIA NOWEGO Gothica 4.?


I co wy na to?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
A ja na to:

Wątpię w sukces Gothica 4 i w to, że nowe studio zrobi taką grę, jaką kochają fani gothiców.

No, ale chętnie zobaczę i poczytam jak dowiemy się czegoś więcej.

Pozdro.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Kilka pytań:

1. Kiedy bedzie to Games Convention 2007?
2. Czy jest coś, po tej historii z PB, o dodatku do GIII, bo moim skromnym zdaniem powinni wiedziec, kiedy zejśc ze sceny, a nie na siłę dawac fanom IV. częśc, skoro dużej dużej liczbie fanów GIII nie spełnił pokładanych w nim nadzieji [nie mówię że mi :p]?
3. Po co te pytania, skoro na moim kompie i GIV i tak nie ma szans pójśc :D?


Pozdrawiam.
 

maciek Max

New Member
Dołączył
14.8.2007
Posty
2
Mało licze na sukces gothic 4 , ale miejmy madzieje że będzie fajna i licze na kolejne części
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A ja liczę, że innych nie będzie... Samo robienie G4 to według mnie trefny pomysł. Choć mogą zrobić dobrze... Skoro i tak G3 ma trzy zakończenia to robienie 4 jest totalną komerchą, wolę raczej dodatek lub dwa do ostatniej części.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Hehe... przecież doskonale wiem co tam będzie.

CYTAT
"WIELKA PREZENTACJA GOTHIC 4"

Nadchodzącą część wspaniałej sagi Gothic czeka przełom - od teraz będzie tworzona przez nikomu nie znane rumuńskie studio, które na razie nie ma nazwy, ale do czasu premiery gry powinna zostać wymyślona! Nowa część będzie rewolucyjna, przełomowa na wielu płaszczyznach w obrębie swojego gatunku. Fotorealistycznej grafice będzie towarzyszyła całkowita nieliniowość. Swoboda rozgrywki niczym nie ustępuje takim nieśmiertelnym hitom jak Mario czy PacMan! Nowego króla RPG oczekujcie już w 2011 roku, albo trochę później jak zachce się nam poprawić bugi przed, a nie po wydaniu gry!


Dajcie spokój... do G4 podchodzę neutralnie, ale na tych targach będą co najwyżej zdjęcia prezesów JoWooD, bo chyba nikt na nic więcej nie liczy (no, może zdradzą jak się nazywa to studyjo).
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Co ja na to?... Hmm... mam rozdarte serce. Z jednej strony kocham serie Gothic (pomijajac G3 bo jego co najwyzej lubie) i chcialbym zeby byla kontynuowana jak najlduzej ale z drugiej strony... Jesli G4 bedzie takim samym niewypalem jak G3 (czyli piekna grafa, muzyka i... to wszystko) to ja juz bym wolal zeby ostatnia gra z serii byl ten nieszczesny G3. Jeszcze do tego wszystkiego dochodzi zmiana ekipy robiacej gre... masakra... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom