Gothic 3 Wymagania

Status
Zamknięty.

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
Witam. W wymaganiach gothica 3 jest błąd. Grę można "odpalić" na karcie graficznej zgodnej z pixel shader 1.4 a nie 2.0. Gra wykorzytsuje shadery 1.4 i to są te najniższe wykorszystywane przez grę. WIem że wydajność na tych kartach nie będzie zachwycająca ale jednak wkradł się błąd na stronie ;)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
PS 2.0 to wymóg, który podał sam CDProjekt, więc to nie wina strony.
Po drugie w instrukcji też dali wykaz kart, które GIII obsługuje. Nie było tam mojej, a jednak w trzecią część sagi pograłem ;).


Pozdrawiam.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Po prostu napisali tak, bo mogło by nie chodzić na 1.4... Podobnie jest z kartami, na stronie pisze, że gra może nie chodzić na jakiejś tam karcie - co nie znaczy, że ktoś na niej nie zagra... W ogóle, dużo kart nie ma na tej liście, a gra chodzi z nimi na full detalach... Np. Geforce 8600, 7300 itd.
Przykład:
CYTAT
GeForce 4 Ti 4600 - M Na tej karcie gra może nie działać

Niby pójdzie na Medium... Jednak może nawet wcale nie ruszyć...

Tym, co pisze w wymaganiach itd. nie należy się przejmować - G3 po prostu taki jest... Niektórzy nie zagrają w ogóle, a niektórzy z wiele słabszym kompem zagrają...

To są takie ogólne informacje, które nie zawsze muszą być zgodne z rzeczywistością, dlatego mówi się trudno i żyje się dalej... W G3 trzeba wszystko wypróbować, bo nic nie jest pewne... Ani z kartami, ani z RAMem ani z niczym.


Poza tym zły dział... To jest o G3, a nie o forum.
Pozdrawiam, Daria.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom