Gothic 2 - Zdarzenie Na Morzu. Soulfire

Lord Garond

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
20
logosvk9.png

Gothic - Zdarzenie na morzu

Modyfikacja opowiada historię, jeszcze za czasów świetności Khorinis i istniejącej bariery. Dwa statki płyną na Khorinis po kolejną dostawę rudy i z towarami dla straży i ludności tegoż miasta. Dowódcą statku jest Parcival, dowódca grupy paladynów, którego przydzielono do nadzoru ładunku rudy i powierzono opiekę nad statkami. Statki płyną we mgle, morze jest bardzo spokojne... Jednak niecałe 10 mil morskich od Khorinis załoga drugiego statku słyszy uderzenie, po chwili słychać krzyki zderzyliśmy się z drugą łodzią, zarzucić kotwicę !
Tak zaczynamy...

Mod oferuje
- Spotkanie ponad 50 osób na obu statkach
- Kilka misji
- Nową lokacje
- Dialogi mówione
- Intro i Outro
- Nowego głównego bohatera
- Ok. 20 min. gry
- Nowe, zmodyfikowane pancerze
- Powiązania ze światem Gothica
- Nowe modele 3d

Mod do: Gothic 2 Noc Kruka


Linki:

Strona SoulFire (w budowie) - www.soulfire.pl

Moda tworzy znana wam zapewne z wielu spolszczeń grupa SoulFire, prace idą dobrze i kończone są prace nad dubbingiem.
 

Lord Garond

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
20
[SIZE=12pt]Premiera moda dziś 3.09.2008 godzina 20:00[/SIZE]

Najpierw zacznę od powodów przeciągania, niestety mieliśmy problemy ze światem. Ciągle bylo w nim coś nie tak i bez przerwy były błędy. 27 lipca od nowa postanowiliśmy stworzyć moda i udało nam się dzięki pewnej liczbie osób (adanos, damianx, dekster, wietrzyk) jednak w olbrzymiej mierze dzięki "Oszustowi" który naprawił błędy popełnione przez wszystkich wymienionych i część ekipy sf :D W końcu się udało. Zdaje sobie sprawę, że pokazaliśmy się z nieprofesjonalnej strony i wyszliśmy na zgraję amatorów, postaramy się was już nigdy nie zawieść i mamy nadzieję, ze niespodzianka która ukarze się niedługo po "Zdarzeniu na Morzu" trochę odbuduje wasze zaufanie względem nas :rolleyes: Pozdrawiam

edit: zapraszam też niedługo na naszą stronę http://soulfire.pl gdzie znajdziecie sporo o naszym teamie, modach i spolszczeniach ;) Otwarcie jest zaplanowane na ten miesiąc.

 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Mam pytanie, bo jeszcze nigdy chyba nie miałam okazji zagrać w moda G2 - tylko G1...
Czy to działa na tej samej zasadzie? Czyli, że instalując moda, mam także podstawową grę i w każdej chwili mogę w nią zagrać??
 

Lord Garond

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
20
Tak. Ale oczywiście bez Gothic Startera (odpowiednik playerkita do g2) nie zadziala :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
A kiedy będzie ta premiera?? :D
Godzina 20 już minęła :p
 
Do góry Bottom