Gothic 2 Nk - Gra Nie Chcę Sie Uruchomić.

Status
Zamknięty.

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Mam problem. Otóż chciałem sobie dzisiaj pograć w gothic 2 NK ale gra nie chcę się uruchomić. Cały czas klikam na ikonę z grą, ale nic się nie dzieje. Problem jest o tyle dziwny że jeszcze wczoraj gra chodziła mi bez zarzutu. Proszę o pomoc !
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Czasami występuje taki błąd jeżeli ma się włączoną przeglądarkę internetową bądź parę programów na pasku skrótów.
Czasami także darmowy avast antywirus blokuje możliwość gry.
Jeżeli nie pomaga wyłączenie tychże programów pozostaje backup saveów i reinstal gry.
Gothic ma to do siebie, że jest pełen błędów.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A może podasz więcej informacji? Jaki masz system, kartę graficzną. To jest ważne.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
System Operacyjny : Windows 7

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU 3.00 GHz

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Też tak miałem niedawno z Goticzkiem, pomógł format :trollface: ale komputer miałem zasyfiony więc i tak musiałem go zrobić, tobie radzę aktualizacje sterowników, do karty dźwiękowej, graficznej, wywalenie wszystkich syfiastych programów. Powinno pomóc, poza tym poczekaj nawet na godzine zostaw gothica, może się włączy.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Jeśli chodzi o sterowniki to aktualizuje je na bieżąco, al posłucham twojej drugiej rady i usunę trochę syfu z kompa.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Spróbuj też zrobić skana jakiś Anti-malwalarowym programem, może jakiś robak się wkradł w procesy
http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Podejrzewam że nie. Gdyby to był jakiś robal, trojan czy coś takiego to mój avast już by go pewnie wykrył. Ale skanu nie zaszkodzi zrobić. Może jednak.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
o tak, twój wielki avast by go wykrył i zabił :D . Najlepiej usuń avasta i spróbuj odpalić gothicka, z nim czy bez = poziom ochrony przed wirusami taki sam.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Avast często ma okazje blokować Goticzka więc albo wyłącz albo usuń
Mówiłem już to w 1 poście :trollface:
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Problem rozwiązany. Usunąłem trochę badziewia z dysku na którym był zainstalowany Gothic. Temat do zamknięcia.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zgonie z życzeniem, zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom