Gothic 2 Łowca Smoków

Status
Zamknięty.

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Witam mam takie pytanie o gothic 2 mam ochotę pograć sobie łowcą smoków a nie wiem jak nim nabić do 20 lvl-a do 5 rozdziału

Paladynem było łatwo gdyż miałem rune Święta strzała i chodziłem wokól zamku w górniczej dolinie i biłem orków

Więc macie jakieś sposoby na zdobycie lvli Łowcą smoków?? tylko bez kodów i bugów czysto z góry dzięki

P.S sry za błedy ortograficzne
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Kup sobie kuszę łowcy smoków. Spore obrażenia zadaje. No i ładuj Punkty nauki w kusznictwo;] Od IV rozdziału można chyba wynająć jednego z łowców którzy są w dolinie, bodajże Biffa. Umów się z nim że oddasz mu część łupów, będzie chciał tylko złoto a jego wiele nie ma przy smokach;] Razem z nim poluj na orki, zębacze...ogólnie wszystko co się rusza w GD :) Możesz tez zainwestować w magię. Kilka eliksirów mana, zwoje z kulą ognia i jedziesz;d
 

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Orki raczej szybko rozwala tego Biffa mnie zreszta tez :D ale sprobuje


A kto może mnie nauczyć kusznictwa jako że jestem najemnikiem oprócz UDARA


Mam 2 pytania:

1.Jak mam zdobyć conajmniej 12 lvl bo musze sie nauczyć zręczności i kusznictwa mam 6 lvl prawie i jestem w 3 rozdziale

2.Gdzie moge dostać kuszę łowcy smoków u BOspera nie ma
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
1. rób zadania poboczne i tzw.grinduj czyli zapuść się z kimś w las i wal,
2. kusza łowcy smoków jest dopiero w 4 rozdziale, a do kuszy potrzebna jest ci siła a nie zręczność,
 

Ami100

New Member
Dołączył
1.5.2010
Posty
10
Dziękuje wam ostatnie pytanie mam :)

Skąd moge wziąć Łuski smoka? prosze o szybko odpowiedz
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Łuski smoka zdobędziesz oczywiście od smoka, wpierw ucząc się oprawowywac smoki z łusek. Może tego cie nauczyć Gestath oraz jeden z łowców smoków (nie pamiętam który).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom