Gorn

Status
Zamknięty.

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
Witam mam problem poniewaz jak wchodze do gothy i ide do tego budynku to tam gdzie powinien byc gorn to go nie ma znaczy jest ale niewidzialny bo jak chodze po tym budynku to w jednym miejscu nie da sie przejsc czyli jest napewno wiec mam pytanie czy ma ktos jakas rade gram na patchu 1,6 i 1.0.89


Prosze o pomoc
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
o ile pamiętam musisz u jakiegoś typa zapłacić za wstęp, dopiero potem będzie. tak samo jest z Lee, aby był trzeba najpierw zrobić dla strażnika jakieś questy.
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
czyli mam rozumiec ze trzeba najpierw zaplacic itp aby sie gorn lub lee pojawil?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
w zamku Gotha po przejściu przez bramę idziesz dalej, i jest kolejna. w progu powinien stać jakiś cymbał i Ci powie że musisz zapłacić. grałem w to rok temu ponad więc mogę się mylić. ale raczej tak jest. chyba że jesteś w innym momencie gry. spotkałeś się wcześniej z gornem?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
to sprawdź czy jest kwestia dialogowa z tym strażnikiem co mówiłem. jeśli nie ma to sprawdź w dzienniku czy masz tą misje aby mu zapłacić ileś tam. jeśli to zrobiłeś, a gorna nadal nie ma to pozostaje kod. wpisz "spawn Gorn" -aby stworzyć przed tobą Gorna (uwzględniając wielkość liter.) a goto Gorn aby się do niego przeteleportować
 

Antix

New Member
Dołączył
23.12.2010
Posty
41
ok sprawdzilem w dzienniku i mam to misje dzieki wielkie za pomoc
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Problem rozwiązany. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom