Gorn I Lee - Problem

Status
Zamknięty.

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Witam. Mam taki problem, ze przyprowadzam Lee razem z palami do Gorna i nie ma zadanego dialogu. Nie wiem o co kaman, co dalej robić? Zrobiłem do tej pory questy w silden u anoga potem geldern u inoga, trelis - osch i thorus, montera i cape dun - kan, dostalem sie do gothy, zrobilem tam questy, potem vengard i ardea - theodor i lee, mam już pancerz od tajemniczego wędrowca, jest ze mną lee i paladyni przychodzę do gorna i nic. wszystkie questy bieżące oprócz 2 głównych mam wykonane, nie wiem co mam dalej robić ;/
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
musisz porozmawiać z pewnym magiem ognia. nazywa się chyba coś na "I" siedzi w sali nad salą tronową.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
własnie z nim tez rozmawailem, powiedział coś w stylu ze nie pójdzie ze mną do Gothy bo co będzie to będzie ;/
 

LukaszR50

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
3
Witam, mam a raczej miałem ten sam problem, podobno ma cię zaczepić Errol, ten strażnik jak będziesz przy nim przechodził z Paladynami i Lee, niestety z 20 razy przy nim przechodziłem, nawet do Gorna, stawałem przy nim i nic, nie odezwał się, jeszcze strażnik obok Errola cały czas mówi Ani kroku dalej, u ciebie też to mówi ? Wcześniej mi nie mówił, no i du** już usunąłem G3 ZB, szkoda czasu i nerwów :]
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
LukaszR50 dobrze mówi, musisz koło tego gościa przed bramą łazić aż cię "zobaczy". Wiem bo sam przez to przechodziłem. Oczywiście zakładam że grasz w Edycję Rozszerzoną.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Rozgryzłem to :) Mailem identyczny problem co LukaszR50 grając w edycje rozszerzoną. Po prostu poszedłem do tego Errola tak żeby ten jeden strażnik nie mówił mi "nie przechodź" i klikałem na chłopa aż się dialog pojawił :) trochę ruski sposób ale się udało. Jakby ktoś miał jeszcze problemy radze tez zrobić kilka kroków żeby koleś ogarnął i klikać w końcu się uda :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Problem rozwiązany. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom