Gildie

Którą gildię lubicie najbardziej


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
Ja wybieram Najemnika i Bospera.Najemnik bo na farmie Onara jest wielu znajomych a Bospera bo dobrze płaci(350-skóra trolla,10-skóra wilka.itp.). :rolleyes: :ph34r:
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jako gildia,to skłaniam się bardziej do Piratów...uzasadniać mi się bardzo nie chce a więc:Mają obóz na plaży,piratem chciałem być jak byłem mały:)D) i niczym się nie przejmują.
Jako czeladnik chciałbym być u Matea.Handlarz albo sprzedawca jak kto woli.Moi rodzice mają własny sklep także wiem co nie co na ten temat;) I to jest główny powód mojej decyzji :D
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Mag ognia u mnie jest na pierwszym miejscu. Gdy na początku zostałem nowicjuszem tajemniczość piwnic klasztoru bardzo mnie interesowała. Gdy zostajesz Magiem na początku jest trochę trudno z samą ognistą strzałą ale później to magia dosłownie i w przenośni^^.
A czeladnik hmm... Tak, też Bosper albowiem Constatntino płaci za grzybki halucynki a za 50 grzybów mam +5 many to mi się nie opłaca. Harad dobrze płaci ale dużo pd trzeba zużyć. A Bosper jest git ;)
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Dla mnie najlepsza gildia jest gildia Magow Wody poniewaz robia wszystko zeby ani Inos i ani Beliar nie wladali swiatem... Sa za Adanosem czyli ani za dobrem ani za zlem... Sa neutralni jak ja :D

A jako czeladnik to u Harada bo sie duzo kasy zarabia :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom