Gildie W G2

Status
Zamknięty.

Kanzaki

New Member
Dołączył
13.3.2010
Posty
23
Witam. Mam otóż takie pytanie które mnie ciekawi i na dodatek powiem że pierwszy raz gram w życiu w G2: NK i proszę się nie śmiać :p Chodzi o to że w solucji o gothicu 2 wyczytałem że najpierw niby można się dostać do straży miejskiej ,a potem do najemników. Tu pytanie czy to prawda? Bo jak jestem na początku gry Lares może mi się pomóc dostać do straży miejskiej, magów ognia lub najemników i jak kliknę żeby do straży do nie mogę już żeby mi pomógł do najemników i proszę o odpowiedź czy potem mogę się dostać po tym jak zostałem strażnikiem miejskim do najemników lub magów ognia?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
tak jak wyżej powiedział bojan

najemnicy, strażnicy i magowie to są główne gildie w Gothic 2 i można dołączyć tylko do jednej z nich......lecz w dodatku noc kruka pojawiają się 3 nowe gildie w których możesz byc będą już w jednej z głównych gildii...w pewnością o to ci chodziło.

PS. w gothic 1 można było pod koniec gry przejść z gildii strażników do najemników.
 

Kanzaki

New Member
Dołączył
13.3.2010
Posty
23
Ok dzięki Bojan. Co do tej solucji to się pomyliłem bo w tej solucji jest tak napisane troszku źle teraz się z postrzegłem. Bo tak napisane jest że niby po kolei można do tych 3 głównych dojść ,a potem jak się w czytasz to już nie :p To mnie trochę zmyliło i dzięki Bojan jeszcze raz. Plusik i podziękowanie dla ciebie
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom