Gg

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Witam Alll. Mam taki problem z GG
laugh.gif
Chodzi o polskie litery typu ą ś ć ń ż ź itd... Pisze do kogoś wiadomość i ten ktoś widzi, że zamiast "dałem" widzi "dalem" , "zanieść" "zaniesc" itd... Natomiast jeżeli ktoś do mnie pisze to ja widze wszystkie polish litery !!! Co jest grane ... Próbowałem zmieniać w opcjach regionalnych i językach na Polski 214 i spowrotem na Polski Programisty ale nie daje to nic
sad.gif
Odrazu też mówie że jako radę nie przyjmuje innch programów typu Tlen, Komunikator bo i tak mnie nikt nie przekona
smile.gif
Dodam jeszcze że dziś miałem świerzego reinstalla i formata Wina. Wersja GG to 6.1
tongue.gif
Pozdro Alllll i please help my ...
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Help me* jak coś.

Pozatym do tego gg to mówie z góry odrzuć to. Konnekt wygląda jak gg. Ma te same opcje + 1337 innych. Więc polecam go. A co do gg? Hmz... To raczej nie problem systemu więc zmienianie języków nic ci nie da. Pogrzeb w opcjach gg tam powinna byc wzmianka o kodowaniu. W koncu to polski komunikator
tongue.gif
A jeżeli w opcjach nic nie zdziałasz to polecam odinstalować gg. Wywalic wpisy z rejestru i ponownie ściągnać.
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
na stronce WWW.gadu-gadu.pl znajduje sie najnowsza wersja Gadu-Gadu (7.0),lub (7.1) nie wiem dokładnie ale ja sam z niego kozystam i nie ma problemu z polskimi literami.

Pozdro
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
A jak to nie zadziała to postaraj się wywalić z ustawień klawiatury język angielski i polski programisty- używaj polski 214.
P.S
Sorki za krótkiego posta ale co tu więcej pisać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom