Genialne Przyspieszenie!

Status
Zamknięty.

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Mam bardzo dobra wiadomosc dla wszystkich ktorzy chca zeby ich komp szybciej pracowal. Przed chwila znalazlem w necie genialny program, ktory powoduje ze Windows XP zaczyna chodzic jak bajka. Ustawia tez "parametry" kompa w kierunki gier. Teraz Gothic 3 prawie w ogole sie nie tnie na srednich detalach.

Moj komp:
AMD Athlon 3000+ (1.89mhz)
GeForce 7600 GT (256Mb)
1024 Ram

Link do Programu (GameXP):
http://www.fugazi.neostrada.pl/GameXP%5Bww...d.net.pl%5D.zip

Po odpaleniu progsa wystarczy ze klikniemy na przycisk z "padem" i zresetujemy kompa.

Pozostaje mi tylko zyczyc aby w waszym przypadku tez sie ten programik sprawdzil ;)

~Have a nice Fun!
Filip3k
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Nie jest zawirusowany, sprawdzałem Kasperskym i online scanami. Mniejsza z tym. Myślę że to nawet pomaga, ale nie tak jak się spodziewałem. Ale zawsze coś, prędkość podskoczyła mi o ok. 5 klatek:D
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Jam jest evul hacker ktory czycha tylko na male zblakane owieczki buszujace po necie... -.- boze, co za ludzie... chcesz im pomoc a oni... n/c

Link pochodzi ze strony www.tweaks.pl
A ty link do oryginalnego artykulu tam napisanego:
http://www.tweaks.pl/czytaj,maksymalne_prz...rogram,217.html

@Up:
No coz, mi pomoglo i to bardzo, nie kiedy G3 lapal zawieche na okolo pol minuty a teraz tylko czasem lekko klatkuje wiec roznica jest zauwazalna ;)

~Have a nice fun!
Evul Hacker ;P
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Wirusów niema też sprawdzałem Kasperskym ale noo folder w którym znajduje się plik jest skompresowanym zipem ktorego nie da się u mnie otworzyć. Wirara niemam (co chyba by pomogło) a więc co mam zrobić?
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Dobra powiedzcie mi gdzie to się instaluje standardowo bo po zainstalowanie nie moge tego znaleść niech ktoś kto jeszcze tego nie instalował sprawdzi gdzie się to instaluje będe wdzięczny u mnie tylko spowalnia kompa więc chce się tego pozbyć

Pozdro ;)
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
no programik genialny uzyłem go juz jakiś czas temu jednka jedyne co mi przyśpieszył to tylko ładowanie sie gry trwa teraz o połowe krócej ale i tak jestem zadowolony. Tak więc polecam ale nie wiedzieć czemu mojemu koledze rozwalił całego windowsa i musiał robić formata. Tak więc decyzje czy go uzyjecie zostawiam wam ja użyłem i nie żałuje :p
 

pawello54

New Member
Dołączył
26.11.2006
Posty
6
No cóż u mnie widać znaczącą różnicę Atlon XP 3200+, GF 7600 GS, 1,5 GB ramu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom