Gdzie Można Znaleść Magiczną Rudę

  • Thread starter Tommy Angelo
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
T

Tommy Angelo

Guest
POMOCY! nie wiem gdzie w G2 można znaleść magiczną rudę
sad.gif
p.s ile bryłek trzeba żeby wykłuć DUŻE MAGICZNE OSTRZE NA SMOKI POMÓŻCIE będe wdzięczny
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Wiec bryłek potrzeba(o ile sie nie myle ) to 5. Mozesz je znales albo kupic, jedna jest np;
---gdy przejdziesz pod łukiem w strone statku paladynow idz w prawo tam za skrzyniami jest 1
--- tam gdzie obóz maja bandyci, w wiezy koło farmy onara ( w kopalni) ok4-5
--- Bennet sprzedaje ma 3
 

Faliran

New Member
Dołączył
21.5.2005
Posty
15
Można dostać jeszcze jedną jak Wykonamy zadanie od Vatrasa "list".
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Oczywiście można znaleźć jeszcze rudę w Górniczej Dolinie np. nie daleko lodowej krainy jak idzię sie przez taki mostek i tam są rozwalone skrzynie i magiczna ruda , kurcze więcej nie pamietam , ale napewno jest kilka miejsc z magiczną rudą w GD , po prostu poszukaj. , i też za wykonanie zadania z zabciem topielcy dla kervo i geperta , dostajesz rudę.
O i jeszcze w khorinis o ile się nie myle w tej jaskini co jest z nią związane zadanie z przyjęciem w poczet magów- ale tego pewien nie jestem.
dry.gif
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Jeszcze jedną daje cavalorn za oddanie mu jego sakiewki i od Halvora kupujemy zaszyte ryby po nie wydaniu go straży i tam jest jeszcze jedna i jeszcze dwie daje kopacz w Górniczej Dolinie, jak pozbędziesz się dla niego zębaczy i jeszcze dwie są w Górniczej dolinie w zamku - taki paladyn pilnuje wejścia do drzwi, no to kradniemu mu klucza, wchodzimy do środka i tam są skrzynie z kilkoma bryłkami
Jescze chyba Khaled ma na farmie Onara...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jeszcze jedną bryłke otrzymamy od tego myśliwego o imieniu Talbin (czy jakoś tak - dawno nie grałem) co odprowadzamy go do Przełęczy. Po doprowadzeniu pod wejście do kopalni daje on nam Bryłke. POZDRO ALL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom