Gdzie Kupić Gothica?

Status
Zamknięty.

seru

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
15
Czy wie ktoś gdzie można kupić Gothica? Na stronie CD-Projektu piszą że gra jest dostępna w sprzedaży, lecz w żadnym z internetowych sklepów jej nie mam.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Nie tak całkiem dawno byłem w Media Markt i był Gothic. Od części I do NK. Niestety nie miałem wystarczającej ilośći Fufu aby kupić sobie oryginała GI. W niektórych sklepach z grami są również stare gry w pojewdynczych egzemplarzach. Tak więc do sklepu marsz. Pozdro Allllllll
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
ja na twoim miejscu prubowałbym w sklepie
biggrin.gif

Ale tak serio to nie podałeś nawte skąd jesteś bo tej gry to raczej nie ma już w sprzedaży (tylko w nielicznych sklepach)
Jest jeszcze jedna możliwość możesz zamówić sobie numer PLAYA (chyba 4/2004)
jest tam zamieszczona pełna wersja tej gry
pod tym telefonem możesz zamówić numery archiwalne 608 40 02
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Gothica jest bardzo łatwo dostać w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwo.
W większym marecie go dostniesz , jesli w twoim mieście jest empik to tam za 19,90 masz orginałke Gothica
smile.gif

Wejdz też na allegro tam jest ich sporo również
tongue.gif
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
QUOTE (Esterrior @ 25-07-2005, 18:01) Ja bym wybrał się na miasto i pochodził po sklepach,polecam empik!
cool.gif

A jeszcze może być na Allegro.
po co napisałeś tego posta przecież twoje słowa to dokładna kopia urzytkownika który wypowiedział się przed tobą. Rozumiem jakbyś napisał to w tym samym czasie co Kacperex to nikt by się nie czepiał ale napisałeś to 5 mintu później nalerzy ci się chyba ostrzeżenie ale że jesteć nowy to może ci się upiecze na drugi raz nie rób tego bo to ewidentny smap
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ale po co ten temat. Wystarczy pomyśleć, my ci wiele nie pomożemy. Po za tym ten temat był nie dawno. Jeśli nie kupisz już Gothic'a w żadnym sklepie to zostaje ci Allegro. Albo skontaktuj się ze mną sprzedam ci tanio...powiedzmy za 50 zł
tongue.gif
tongue.gif

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom