Gdzie jest miecz mistrzowski???

Status
Zamknięty.

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Na samym początku gry poszedłem do Martina i zobaczyłem że ma on na składzie miecz mistrzowski (wym. zręcz. 60 obrażenia 120) i postanowiłem pakować w zręczność do 60'ki i kiedy w końcu mi sie udało to wróciłem do niego aby kupić ten miecz. Ale on już go nie miał i sie załamałem po prostu. Tyle zbierania a tu nic. A nadal jestem w 1 rozdziale, wież że co rozdział handlarze mają inny towar ale to jest przecież ciągle ten sam rozdział. powiedzcie prosze gdzie jeszcze na początku gry można ten mieczyk znaleść lub kupić.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Bo sobie go ubrał. musisz go pobić. albo idz do kanałow i powiefdz lordowi andre ze wiesz gdzi jest gildia złodzieji. wróc do kanałów a tam złodzieje leża martwi. podejdz do zwłok cassi i wez ten miecz
smile.gif
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Miecz mistrzowski jest też w starej wieży Xardasa w GD, a w Jarkendarze też u jakiegoś handlarza powinien być
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Jednego tez ma Martin kwatermistrz paladynow. On na poczatku go sprzedaje a jak go nie kupisz to se go bierze. Martin jest w porcie z paladynami.
 

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
ja powiem tak
wiem ze miecz mistrzowski maja bandyci w porcie ale musisz ich zabic najpierw
biggrin.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
A ja ci radze tam,jezeli nie znajdziesz tego miecza idz na trole kolo farmy Onara, biegnij na koniec wąwozu a tam lezy Rapier,tez wymaga zrecznosci(chyba50) i ma chyba 100 obraze.Spoko mieczyk.A jezeli chodzi o Miecz mistrzowski to ma go Cassia.Wczesniej ktos juz napisal co i jak
biggrin.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
O tym rapierze to wiedziałem no i tak zrobiłem. Bonifacy przecież mówiłem że Martin już go nie ma. A jacy to są bandyci w porcie?? Chyba chodzi o tych z gildii złodziei?? Ale ten rapier to też fajny mieczyk jest.
 

garret_2006

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
17
jest w kanałach wkop rengaru i idz do gospody w dzielnicy portowej gospodarz powie ci ze czeka na ciebie jakiś koleś zabij go i weż klucz idz do kanałow i pozabijaj wszystkich mniej lepiej przysobie jakoms magie i tyle
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
To prawie każdy wie że ma go Cassia i Ramirez i że jest w górniczej dolinie w wieży Xardasa.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Ile razy można powtarzać to co jest napisane wczesniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czas juz chyba zamknąć ten temat bo nigdzie wiecej nie ma
miecza mistrzowskiego !!! Nie ma co sie powtarzac !!
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Nie denerwój sie Lee. Tylko jeszcze jedno pytanko. A jeśli zabije Ramireza to Cassia i Jesper mnie zabiją?? Będą to widzieć??
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Jak tkniesz jednego rzucą sie na ciebie wszyscy.
biggrin.gif
(chodzi mi o moment kiedy Ten Jesper siedzi juz u cassi w pokoju,czyli po 1 rozmowie
biggrin.gif
.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ale przecież Ramirez jest w innym pomieszczeniu i tak gdybym go zaszedł z tyłu to by nikt nie widział że go bije.
Aha i czy z 11 poziomem go pobije??
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
jeśli Ramirez to jest ten co pilnuje łupów (raczej ten) to jeśli go zaatakujesz to casia i jesper nie powinni cie zaatakować ale nie jestem pewien, chyba możesz spróbować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom