Gdzie Jest 5 Artefakt Adanosa?

Status
Zamknięty.

Na'ane

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
10
Znalazłam juz 4 artefakty Adanosa : szate, korone, pierscień i naszyjnik. Wiem też że 5 artefakt jest w posiadaniu Akashy, jednego z ożywionych wojowników w Nordmarze. I jest pewien problem bo ja już byłam w tych 6 jaskiniach z mapy od tego kolesia z klanu ognia i w jaskini Akashy też, ale nie znalazłam tam żadnego artefaktu!!! Pozbierałam co sie dało, ale gdy ide do Xardasa lub Robhara to nie da sie z nimi gadać. Więc niemam tego "czegoś". Gdzie mam szukać tego ostatniego artefaktu??? Jeśli ktoś wie to prosiłabym o kilka wskazówek.
 

Na'ane

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
10
Niemoge przeszukać ciała Akashy bo już go tam niema!!!

Nie moge przeszukać ciała Akashy bo go już tam niema!!!

Niemoge przeszukać ciała Akashy bo już go tam niema!!!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Czyli zabiłaś Akashe, ale zapomniałaś zabrać artefakt z jego ciała a ono juz zniknęło? No to masz problem, bo chyba nie da się już nic zrobić. Pójdź do tej jaskini i sprawdź może gdzieś leży. A jak nie to pozostaje utworzenie tego artefaktu za pomocą kodów.

Pozdro.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
po 1-NIE SPAM TYM SAMYM
po 2-mi sie to zdazylo z amuletem z trelis bo wybilem caly obóz i Vak mi zwial(odbilem miasto) i uciekl razem z amuletem... a jesli kodów nie uzywasz(tak jak ja :() to... ...zacznij gre od poczatku jak ja to zrobilem
 

Na'ane

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
10
Ja też chodze bez kodów. A gre już zaczełam od początku. :( Ale szkoda mi tego co już zrobilam w grze bo poszlo na marne, ale teraz pójdzie już z górki bo wiem co i jak po kolei robić.

Dzięki, że odpisywaliście! Pozdrawiam ^_^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom