Gdzie????? Jak????Gothic!!!!

Status
Zamknięty.

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Przepraszam moderatorów i administratorów jak taki temat już był ale ciekawi mnie od kogo lub w jaki sposób dowiedzieliscie się o Gothic'u.
Bo ja od mojego sąsiada, zauwazyłem jak sobie pogrywa i mi się spodobał!!!!! 8)
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
A ja widziałem jak kolega grał na informatyce 3-4 lata temu. Nie miałem jeszcze wtedy kompa i gry mnie nie kręciły. Wyśmiałem go że gra w takie durne gry. Że jest jakimś wieśniakiem i takie tam. A jak chodziłem do gim to kupiłem sobie 1 raz CLICKA numer z maja 2003 niepamiętam. I był tam poradnik go G2 przeczytałem i... . Kilka dni puźniej kolega mi powiedział że ma G2 w domu. To mo pożyczył i tak zaczołem grać w gothica. Przeszedłem go 2 razy (magiem i palladynem) najemnikiem sie nie udało. I kupiłem sobie G1 orginała z kartami i wisiorkiem za 59zł. Przeszedłem go (ale gorszy od dwójki). Rok później w kwietniu 2004 zaczołem znów grać w G2 i kupiłem orginała za 89złtygodni puźniej po fakcie poszedłem do innego sklapu i... G2 kosztował tam 69 zł. A puźnie w ogóle ie można było kupić go. Udało mi sie uffff. I od tej poey czekałem na Nk i wreszcie jest.
 
A

Anonymous

Guest
Gothic

Ja spotkalem sie z Gothic w kafejce internetowej zobaczyłem zagrałem i mi się spodobał ajak juz kupiłem kompa to przeszlem 1 -So No
a G2Paladynem i Najemnikiem 8)
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
ja usłyszałem od kumpli, jak poszedłem do gimnazjum, w pierwszei klasie to kumple nawijali o tym, kiedy będzie gothic II, jak wkońcu jeden kolega miał, i mnie namawiał do tej gry, troszkę pograłem i okazało się że jest SUPER!!! potem przeszedłem Gothica I żeby zapoznać się z fabułą i jest spox, teraz czekam na Gothica III
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

smile.gif
Fajny temat miom zdaniem
tongue.gif
No wiec moja historia wygląda tak:
Przyjechałem do kuzynka na ferie, z myśla o tym żeby sobie pograćw Settlers IV. Cały podnjiecony że zaraz nastąpi ta chwila wszedłem do niego do pokoju i zasiadłem na niebieskim krześle z przeceny ( żart
tongue.gif
). Usłuszałem brzęk przycisku Power i zaczeło sie osttnie odliczanie
laugh.gif
Gdy wszystko już było przygotowane a ja chciałem zasiaść do gry, okazało sie że kuzynek pzyczył gre kumplowi i do tego nie miał jej na dysku... :cry: Pomyślałem że będe sienudził przez te 2 tyg. aż tu nagle propozycja: "Włącze ci taką gierę, która może ci siespodobać... " . Miałem inny wybór :?: Zagrałem i od tamtej pory nie przestaje o niej myśleć. Nawet jak śpie to o niej śnie... Gothic to jest to
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heh ja zacząłęm od G1. A było to tak:

Dawno, dawno temu... upss to nie to:p
Mój kuzynek kupował wtedy PLAY-a. no i gdy ukazał sie kolejny numer poszedłem do niego obczaić co jest w gazecie. Mówi mi że nawet spoko gra jest tylko nie wie za bardzo oco w niej chodzi. Ja, że czytałem kiedyś recenzje wiedziałem cio to jest. Wiec grzecznie spytałem czy pożyczy. Oczywiście pożyczył
biggrin.gif
No ale na poczatku Gothic wydal mi sie za trudny. Wiec przestałem grać( tylko sie niue śmiejcie) Noi pewnego dnia nie mając w co grać myśle sobie a zagram w G1 od początku. Noi wtedy pokochałem tą gre bardziej niż wszystko. Dziewczyny, rodzina, przyjaciele to wszystko było niczym dopóki nie skończyłem Gothica.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
A ja poznałem to tak :
Gdy kupowałem magazyn CD-Action to zobaczyłem tan recenzje Gothic'a 2. zaczytałem sie i ta recenzja mi sie spodobała, ale i tak sobie pomyślałem że na tą gre nie trafie w sklepach
biggrin.gif
. Aż tu nagle, pewnego dnia wybieram sie na zakupy po nowe gierki na kompa :twisted: ogladam stosy różnych gier lecz nie było tych które mnie interesowały aż zobaczyłem gre Gothic II a do niej gratis Gothic I hehe pomyślałem że skoro nie ma tego na co czekałem to warto pograc w to
tongue.gif
jak zacząłem grać to tak mi sie to spodobało że stałem fanem tej gry
biggrin.gif
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Jestem jednym z tych znajomych Łowcy....
biggrin.gif
biggrin.gif
u Kumpla widzialem(miał porzyczone) zobaczyłem i ZAKOCHALEM SIE
biggrin.gif
biggrin.gif
kupiłem Jedynke (nie było jeszczeII)......potem drugi kumpel kupił 2 i git... (ostatni dostał łowca-najpuzniej poznany :twisted:
 

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
Ja słyszałem jak kumple gadali. A jak zobaczyłem w sklepie gothica 1 (play czasopismo) to od razu pod pache i do domu. Instaluje i 1 zetkniecie z gothickiem od razu się zakochałem.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Ja miałem podobnie jak szczurek.
Pojechałem do kuzyna na weekend, żeby sobie pograć w Vice City(
tongue.gif
). Jak przyjechałem, to on grał w jakąś grę. Dokładnie to chodził gosciem w pancerzu straży i kupował sobie Oskard, no i chodził po mieście. Mówił, że to wypaśiona gra, a ja mówiłem, że chała (sory za te słowa), ale im dłużej przyglądałem się, jak on gra, tym bardziej ja miałem ochotę w to zagrać. Więc do domu jechałem już z G2. Były wakacje, więc kuzyn pojechał ze mną. U mnie pograliśmy, ale woleliśmy zapoznać się z fabułą. Pożyczyłem od sąsiada G1 i przeszedłem, później skńczyłem G2, no i obecnie jestem w trakcie NK
.PoZdRo.
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
U mnie było tak, że mój wujek pożyczył ode mnie kompa, bo potrzebował do akademika. Po miesiącu(na ferie) oddał mi go. Niestety, sformatował mi wszystkie dyski.
sad.gif
Ale zobaczyłem, że był zainstalowany G2. Czytałem wiele recenzji na jego temat i sądziłęm, że gra może być fajna. Zagrałem, spodobało mi się, przeszedłem(paladynem). Ale trochę fabuły nie rozumiałem za bardzo, więc kupiłem sobie oryginalnego G1. Przeszedłem 2 razy, strażnikiem(ale jak mnie wyrzucili, to byłem najemnikiem
tongue.gif
) oraz strażnikiem świątynnym. Miałem ochotę drugi raz zagrać w G2, chciałem kupić oryginał, ale już nie było go w Polsce. Musiałem pożyczyć od kolegi. Przeszedłem(łowcą smoków) i kupiłem oryginalną Noc Kruka(dzień po premierze
tongue.gif
). Ale jeszcze go nie odpaliłem.
sad.gif
Postanowiłem sobie, że zainstaluje NK dopiero, jak będę mieć oryginał G2. Ale jestem pewny, że G2 wróci do sprzedarzy, tylko nie wiem, kiedy. Pozostaje mi czekać.

P.S.
Fajny temat
smile.gif
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Ja tez zaczalem od G1. Bylem wlasnie w Geancie i mialem troche kasy wiec zaczalem ogladac gry z seri Ekstra gra, byly po dwie dychy a ja wlasnie tyle mialem. Duzo ich nie bylo wiec nie mialem z czego wybierac, nie pamietam juz co tam bylo ale moja uwage przyciagnal wlasnie G1. Nigdy wczesniej o nim nie slyszalem, wzialem go, przeczytalem opis z tylu opakowania i poszedlem do kasy. Kiedy w domu go zainstalowalem to po dwoch godzinach grania juz nie moglem sie od niego oderwac, a jak juz dostalem sie SO to cieszylem sie jak dziecko. Na szczescie moj kolega mial G2 bo jak przeszedlem G1 to nie moglem sie doczekac na G2.
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
ja kiedyś grałem tylko w stratwgie ale brat pożyczyło d kolegi gothica myślałem że głupia gra ale jak zacząłem grać to już nie mogłem przestać
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Mi brat przyniósł. Był to g1 ze stadionu mu nie chodziła a mi poszła. Potem kupiłem se orginała.

Posty mają mieć przynajmniej 5 pełnych linijek, choć jak widzę ludzie dość się wywiązują, nie licząc kilku wyjątków - Gothi
 

Johny

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
61
Moja historia wygląda tak:
Poszedłem do kolegi żeby mi pożyczył mafie ale jej nie miał, zobaczyłem wówczas że chodzi jakimś jegomościem po mieście w szacie maga ognia. Spytałem sie go co to za gra, a on odpowiedział mi że to gothic 2. Pożyczyłem więc od niego gothic'a i tak po 2-3 godzinach grania, tak jak inni ZAKOCHAŁEM się w niej!!! Teraz z gier na kompie mam zaingralowane tylko gothic'i.
 

Morsiu

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
32
gothic

ja miałem mało gier pojechałem do kumpla i zaproponował mi G2 spytałem sie co to jest no że fajna nawalanka (oczywiście
tongue.gif
) ale iedyś poczytałem sobie o gothicu i po prostu błagałem go żeby mi pożyczył (az tak źle nie było) no i przeszłem G1 5 razy a G2 2 razy teraz gram w kruka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom