Gdize Jest Xardas ;/

Status
Zamknięty.

fuxor

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
4
wie ze takie tematy były ale w/g wskażówek aby isc na północy wschód nic nieznajduje a szukałem z 4 godizny i nerwy mnie pomału biorą jeśli jestem w klanie młota to moze ktos mi odkladnie powiedizec jak mam sie kierować aby znaleźć hansoa czy xardasa ;/ ?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mapa

Idziesz w okolice Klanu Młota i dalej jak na mapie. To takie trudne? Jakoś nie wierze, żebyś po przeczytaniu tych poprzednich tematów nadal tego nie wiedział. Podążaj z tą mapą. Na pewno dojdziesz.

Pozdro.
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Ja robilem wszystko wg Twojej mapy Dark Shadows ale niestety nadal nie moge znalezc Xardasa albo tego goscia na H...
W tamtym rejonie jest jedynie bialy rozpruwacz
 

BaronD

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
15
hehe tez go dlugo szukalaem ale znam sposob .. !! gdzy pojdziecie go klanu ognia zagadacie z ich ''szefem'' da wam misje o grobowcach !!i dostaniecie mape ! gdy pojdziecie do grobowca niedaleko od klanu mlota wybijcie znajdujacych sie tam orkow !! idzcie dalej trzeba szukac stada GOBLINOW !!! zabijecie je i na lewo jest droga prowadzaca do xardasa !!!! sa tam chyba 2 lodowe golemy !

PS Jesli ktos nie rozumie musi sam poszukac !! :D
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Na wschód od Klanu Młota, koło ścieżki jest Hanson. Porozmawiaj z nim, on ci powie, żebyś dał jego wilkowi Szaroskóremu kawałek surowego mięsa. Wilk cię zaprowadzi prosto do wieży Xardasa. Po drodze będziesz atakowany, więc się przygotuj. Wilk ci nie pomoże. Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrowienia ^_^
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Niestety nie znalazlem, ale mam inna prosbe a mianowicie Gdzie jest Hanson?? Bo to jego kumpel mnie zaprowadzi do xardasa.
Takze jezeli wiecie gdzie jest Hanson to napiszcie bo juz ze 2 godziny siedze i szukam:/
pozdrawiam
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Na górze działu "Problemy" jest temat z mapkami. Jest tam mapa całego świata Gothica. Ale tutaj bardziej przyda się mapa Nordmaru. Zobacz i graj.

PS: Ja sobie te mapki wydrukowałem ^_^
 

malomowny18

New Member
Dołączył
5.12.2006
Posty
12
Wielkie dzieki juz go znalazlem i gadalem z xardasem.
Dziekuje wszystkim za pomoc
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom