G3 Sie Nie Uruchamia.

Status
Zamknięty.

Korhazz

New Member
Dołączył
17.6.2007
Posty
2
Mam problem. Kupilem sobie orygilnego G3 w sklepie jakis czas temu. Na starym kompie dzialal (acz wolno bywa ;P) Ostatnio zmienilem kompa i chcialem sobie popykac w G3... Problem jest taki, iż wcześniej miałem 32 bitowca + Win XP, teraz przesiadłem się na x64 + Vista. I zaczely sie schody. Instaluje gre. Odpalam, zonk - wywala blad. Mysle - wina Visty 64 bitowej. Patchuje do 1.12. Odpalam. Zonk - ten sam blad. Tu macie screena.



Lazilem po roznych forach angielskojezycznych, w tym po jowoodzie. nikt nie mial podobnego bledu (chyba ze na AMD X2 ale nawet po sciagnieciu tatmtych lat nie dziala. Moze to byc problem Securoma (w tym wypadku TAGES). podonie mialem w NWN 2 ale tamtego po kilku gdzoinach meki odpalilem wgrywajac... Daemon tools. A Gotic 3 nadal nie chce sie odpalic. Siedze nad tym problemem od wczoraj i nic nie potrafie zdzialac. Jelsi komus to pomoze to nawet do dziennika zdarzen sie dobralem (aby zoabczyc dokladnie na czym polega ten blad) i oto jest dokladny opis:

Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla "D:\Program Files (x86)\Gothic III\Gothic3.exe". Nie można odnaleźć zestawu zależnego Microsoft.VC80.OpenMP,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="8.0.50608.0". Użyj narzędzia sxstrace.exe, aby uzyskać szczegółową diagnozę.

Myslalem ze to problem Visty, mam oryginala (na uczelni mamy wszytskie systemy operacyjne dawane przez program studencki - umowa podpisana z MIcrosoftem), nie wiem tylko jaka to jest wersja. Niby jest Vista Buisness ale czy Beta 2 ( bo taka wersja tez jest) to juz niewiem jak sprawdzic i czy to moze byc tego wina. Malo prawdopodobne zeby byla to beta ale kto wie?

No niewazne, prosze was o pomomc bo sam juz nie wiem co robic.
Specyfikacja Kompa:

Procek: Intel Core 2 Duo E4300 1.8Ghz
Mainboard: Gigabyte 965P-Ds3
Ram: Dual 2x512DDR/667
Grafa: Ati Radeon X800 GTO
 

ajwik

New Member
Dołączył
8.7.2007
Posty
1
Potrzebujesz po prostu windowsa 32 bitowego, jak będziesz miał takowego to nie będzie problemu ;)
 

lypek8

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
7
Zainstaluj sobie windows XP. To jest tak samo jak to ze nie mozna uruchmic kilku gier spod windows 98 na windows XP.

Po co powtarzasz cos co juz ktos napisał ?? - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom