G2 Nk I Mod Velaya

Status
Zamknięty.

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Mam taki problem. Zainstalowałem sobie moda Velaya Historia Wojowniczki, pograłem, wszystko fajnie. Po odinstalowaniu go w Gothic II Noc Kruka zostały mi niektóre ze zmian, które mod wprowadzał, a mianowicie przy włączaniu gry wyświetla się obraz z trzema Velaya'mi, A Bezimienny teksty typu "Brak mi odpowiedniego klucza" czy kwestię wypowiadaną gdy daje komuś miksturę mówi po niemiecku głosem Velai. Co najbardziej denerwujące, gdy bezi zostanie trafiony bronią to też wydaje szwabsko-babskie odgłosy. Czy ktoś zna sposób, by się tego pozbyć? Przeinstalowanie gry nic nie daje.

Z góry dzięki. :rolleyes:
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Czy przy reinstalu kasowałeś dosłownie wszystko? Wydaje mi się, że mogło być tak, iż po wykasowaniu gothica mogły zostać na dysku jakieś pliki z moda. Dlatego polecam usunąć grę, potem w program files upewnić się, że po modzie nie zostało nic (żaden folder system, że w ogóle nie ma katalogu z gothicem). Jak się upewnisz, że na 100% jest czysto i zainstalujesz NK to powinno być OK, przynajmniej moim zdaniem.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z rejestru systemowego też wywal, i z moich dokumentów. Tam sobie mogą siedzieć pliczki/wpisy z Gothic.


Btw przecież moda odpalasz przez Gothic Starter. Tam można było uruchomić oddzielnie grę oddzielnie mod.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam. Jakby była potrzeba można otworzyć ponownie.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom