G1 czy G2?

wolisz G1 czy G2?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
co wolisz gothica 1 czy 2??? ja wole 1 ale nie duzo bardziej niz 2
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
1

ja wole jedynke bo tam jest obóz bractwa i można być magiem wody ale dwójka też jest ok
 

kurtyk

New Member
Dołączył
8.9.2004
Posty
5
GOthic 1, bo w 2-ce po penym czasie nudzi mi sie cała mapa z miastem khorinis na czele, a w 1 latamy z obozu do obozu i każdy ma inny klimat( zupełnie inny) i to najbardziej lubie w g1
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
a ja zdecydowanie wole G2...świat większy o jakieś 200%...grafa...walka...rozwijanie umiejętności...potwory (smoki)...dłużej sie gra...i ogólnie grywalność.

P.S. Ale G1 też jest very spox :wink:
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja wole 2 ale nieduzo bardziej niz 1, ale w 1 podoba mi sie ta dzicz. 2 jest troche zabardzo tak jak by to powiedziec zabardzo cywilizowana
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
he

Ozi ma racje w G1 dzicz jest wielka no i te pięne wielkie lasy G2 wysiada
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Dla mnie Gothic 1 i Gothic 2 są sobie równe bo w obydwie czesci gram z przyjemnoscią
smile.gif
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Ja ujme krótko i ogólnie Gothic 1 za fabułe i swiat a G2 za duzy swiat i dobra grafe, wiec u mnie G1 troche wyprzedza G2! :roll:
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
eee

taak G1 ma dobrą fabułe a g2 już trochę naciąganą ale nk bedzie wporzo tak mi sie przynajmniej zdaje
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
gdzie wy w G2 naciągniętą fabułe widzicie...przecież ona jest równie genialna jak w G1...nagłe zwroty akcji...świtne misje. G2 rulezzz, g1 też :!:
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ale to już nie to samo, anarchia, zamknięty w magicznym więzieniu próbuje wydostać się (fabuła G1 dość oryginalna). Za to w G2 smoki chcą zniszczyć świat, Bezimienny jedyny który może im stawić czoła, jeśli o mnie chodzi to ta fabuła była z lekka naciągana i mało oryginalna, powielana wielokroć...
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
ooo, przepraszam zapomnialem powiedziec za co lubie bardziej G1 od 2:),2 mniej bo mnie ta msja ze w 2!!!! rozdziale mamy pokonać trase od kopalni aż do zamku poprzez orków, zebaczy i smoczych zebaczy!!! ja ledwo pokonuje 1 orka a tam rzuca sie namnie 5! no a jeszcze zębacze... to mi popsuło zabawe, ale z drugiej strony fajnie bo gra jest trudniejsza ods 1 moim zdaniem, a w 1 podobaly mi sie nagle zmiany sytuacji... np ze starym obozem najpierw cie chwala za dobre wykonywanie ich zlecen a potem chcą cie zabic, albo z magami ognia jak mialem dostarczyc im wiadomość ze mw potrzebujke ich pomocy... ide po MO a tam trupy, i jeszcze milten w MW
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
to ja juz sie wypowiedzialem:p
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Mnie się podoba Gothic1 lepsze zbroje i można dobrze walczyć bronią i rzucać czary. 8)
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
mi sie tam obie czesci podobaly ale chyba II lepsz, troszke lepsza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom