Głupcy!

Status
Zamknięty.

Mad Skillz

New Member
Dołączył
17.11.2004
Posty
14
Nie uwierzycie. Grzebiąc w moich pradawnych gazetach komputerowych wygrzebałem recenzje G1. Debile piszą tam zamiast o orkach to o ograch, piszą także że wybór postaci/obozu ma wpływ na dalszy bieg fabuły. Gu*** prawda!!!! No i uporczywie zamiast Śniący piszą uwaga... ŚPIĄCY!!!!!AAAAA!!!Zachlastać się można!
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
No cóż oni piszą w swoim języku Gothicowym
tongue.gif
!! Też to nawet kiedyś miałem pisali że będzie mozna zostać magnatem i wymieniać rude na różne przedmioty hahahahaa!! Ale jak się okazało to było tylko kłamstwo ...
 

Walek

New Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
8
pewnie

pewnie to jest gry komputerowe
biggrin.gif


PS: nie lubie czasopisma "Gry Komputerowe" wole "Komputer Świat GRY"
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Gazeta

Chyba wiem co to za gazeta z podobnych bredni razem z kolegą się nabijaliśmy. To chyba CD Action mam rację?
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Re: Gazeta

QUOTE To chyba CD Action mam rację?

Nie. Mam reckę Gothica z CDA (autorstwa El Generala Magnifico, jakby kto pytał), i wszystko ok, prócz kilku małych potknięć (np. to Szkodnicy nas zaczepiają na początku). Poza tym były tam screenshoty, których nie można było ręcznie ustrzelić- ale to pewnie dlatego, że autor korzystał z press-packa nadesłanego przez Piranhę Bytes. Ogólnie, recka na dobre wyszła.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
To tumany!!!(ci z tej gazety oczywiscie) HAHAHAHA!!! Czasami ludzie naprawde nie wiedza co mowia, ale to przekracza wszelkie granice. Kiedys spotkalem sie tez z taka akcja w Gameboxie jak recenzowali NFS Undergrounda to powiedzieli ze jest malo dynamiczny i nudny!!!! To mnie po prostu zwalilo z nog, lubie ten program ale takich rzeczy nie bede tolerowal.
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Mi się wydaje, że to nie była recenzja, tylko zapowiedź. A co do "Śpiacego"- jeżeli to recenzja, autor grał zapewne w englisz albo dojcz werszyn. Polska premiera była później. Tak więc autor po prostu sam przetłumaczył tę nazwe.

PS. Co do CD- Action- zgadzam się z Vampkiem. Mam ten numer i nie ma w niej owych potknięć
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
W Starym Obozie jeden ball równierz powiedział o Śpiącym (ten na targu).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom