Główny Wątek

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Przeglądając ostatnio informacje o ELEX'ie, zauważyłem że nie ma podane głównego celu rozgrywki. Powiedziano tylko, że nasz bohater będzie się oczyszczał z Elex'u a następnie sam wybierze frakcję, do której będzie należał. Ale co potem, dołączymy do jakiejś frakcji, będziemy robić misje dla nich i co dalej?

Jak myślicie co będzie głównym celem misji (pewnie uratowanie świata ale przed czym)?

Osobiście uważam, że ktoś z kleryków (ci co chcą pozbyć się elex'u), pewnie dowódca, wykręci jakiś numer i stworzy potężną maszynę do niszczenia bla bla bla ...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Każda z frakcji (3+1 do której nie można dołączyć) w jakiś sposób chce podporządkować sobie całą resztę. Coś a'la G3 wykonujemy zadania dla jednej, zmniejszają się wpływy dla innych, aż do całkowitej dominacji.
 
Ja tak to widzę.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Hmmm..., w takim wypadku przydałyby się 3-4 zakończenia. No właśnie trzeba na forum ELEX'u zapytać o ilość zakończeń gry.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Tak sobie myślę, że będzie można albo całkiem oczyścić planetę z elexu, wycofać się jakby z rozgrywki i pozostawić świat samemu sobie albo doprowadzić do całkowitej destrukcji za pomocą elexu ;]
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a ja myślę że będzie bohater będzie jasno określony cel od samego początku, uwolnić świat od zła  jego go zaatakowało, niezależnie w jakiej będzie frakcji, będzie zmierzał w jednym kierunku ;). Czy tym złem będzie sam elex, czy raczej ludzie/inne istoty opętane żądzą władzy, wykorzystujące 'moc' elex'u do swoich niecnych planów, tego na ten moment nie wiemy ;)
no ja to tak widzę, a jak będzie? trzeba podpytać twórców gry :p
 

Otharus

New Member
Dołączył
15.9.2017
Posty
3
Jednym z wątków myślę, że prawie na pewno będzie zemsta na Albach którzy w końcu zdradzili swojego generała. Poza tym pewnie, będzie główny wątek inny dla każdej z frakcji, więc liczę na 3-4 zakończenia.
 
Do góry Bottom