Frakcje(Gildie) W Arcani

Status
Zamknięty.

Los bobos

New Member
Dołączył
10.11.2010
Posty
2
Czy są w Arcani jakieś frakcje bądź gildie do których można wstąpić? Bo na razie niczego takiego nie widziałem.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
I niestety nie zobaczysz. Arcania, tak samo jak Gothic 3 jest 'wolny' od gildii, z tą różnicą że w trójce były nieoficjalne gildie (buntownicy, orki itd.) a tutaj nie ma nic - dosłownie.
 

urdess

New Member
Dołączył
20.11.2010
Posty
1
to juz jednej z najbardziej klimatycznych rzeczy w tej grze nie ma
 

Falka

Member
Dołączył
25.3.2010
Posty
44
No właśnie szkoda, że z tego zrezygnowali Gothic przez to nie jest już taki "Gothic'owaty".
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Jeśli podsumować całą serię względem frakcji, można to zrobić w prosty sposób:
- Gothic I & II - były gildie, do których można było dołączyć, co umożliwiało zrobienie misji dla każdej z nich, ale także każda ów gildia miała swoją siedzibę
- Gothic III - gildie są, ale jak napisałem wyżej, są one "wolne", czyli nie możemy generalnie przyłączyć się do żadnej z nich
- Gothic IV - nie ma żadnych gildii i frakcji, ponieważ nie ma do kogo się przyłączyć, na wyspie nie ma większych grup społecznych konkurujących ze sobą i gra nie została do tego przystosowana

Wydaje mi się, że w temacie o frakcjach w Arcanii nie ma zbytnio o czym pisać, ponieważ ich nie ma!
Radziłbym albo zamknąć temat albo zacząć pisać nie tylko, o tym że Arcania już nie jest taka "Gothicowata".
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dalsza dyskusja bezprzedmiotowa. Zamykam

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom